anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wznawiania aukcji CD

maciek_jod
#8 Zapaleniec#

Od 16.10 nie można wystawiać /wznawiać aukcji z płytami CD bez podania daty wydania i wytwórni która wydała daną płytę. A ponieważ skończyło mi się 1000 aukcji nie mogę ich wznowić bez podania tych parametrów. Był czas na ich uzupełnienie , ale kto pracujący od rana do wieczora jest w stanie to zrobić nawet w kilka tygodni ? Dlaczego nie wprowadza się najsensowniejszego z możliwych rozwiązania : stare aukcje można wznawiać , ale nowych już bez tych parametrów nie można ? Wiem że przy wznawianiu zmienia się ich numer , ale chyba informatyk może stworzyć sensowny algorytm by to można było ze starymi aukcjami robić ? Finał jest taki że muszę po nocach siedzieć i uzupełniać te parametry by wznowić aukcje , przez co spada mi sprzedaż i co za tym idzie spadają i Wam zyski , ma to sens i to w zbliżającym się okresie przedświątecznym ? A co się stanie jak nagle ktoś wymyśli że coś kolejnego jest potrzebne typu ilość sztuk , bo tak sobie wymyśli , a teraz nie jest potrzebne więc nikt tego nie wpisuje , skoro np. pisze w opisie aukcji że przedmiotem sprzedaży jest płyta (czyli jedna) ? Uważam że tego typu działaniami kierują ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy jaką wkładamy jako sprzedający w swoje działania, stąd taka bezduszna mechaniczność ich działań. Może warto sprawdzić czy te działania podniosły zyski - czy też odwrotnie : w tym segmencie je obniżyły ?

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0