anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z takim kwiatkiem?

Methrylis
#13 Ambasador#

Chcę połączyć produkt z katalogiem, dokładniej balonik. Problem w tym, że EAN balonika występuje w dwóch pozycjach w katalogu: wspomnianego balona w ilości 1 szt, co jest zgodne z prawdą, oraz zestaw balonów 5 szt, w którego skład wchodzi rzeczony balon. Problem w tym, że allegro każe mi zmienić w moim produkcie ilość sztuk z 1 na 5 - bo sobie połączył produkt z zestawem zamiast z pojedynczym elementem. Co z takim czymś zrobić? I nie mam na myśli tylko tego konkretnego przykładu, ale ogólny problem, bo znalazłabym jeszcze kilka takich kwiatków.

Niże screen.

Methrylis_0-1667571460866.png

EAN produktu: 0026635442930

ID oferty (choć wisi w szkicu): 12827461242

PS korzystam z API, więc nie wystawiam ofert bezpośrednio ze strony allegro i nie ma możliwości, by postąpić inaczej.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzięki z góry za pomoc

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis Cześć 🙂 Jaki dokładnie komunikat pojawia się w API? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@ko_alka ten sam co na allegro, gdy próbuję połączyć szkic z katalogiem: "

Could not change offer publication status. Niepoprawna wartość parametru Liczba sztuk (208842) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "5"."

 

 

A przy okazji spytam o coś jeszcze. Chcę połączyć z katalogiem kartkę z życzeniami, ale występują dwa problemy:

1. podczas łączenia z katalogiem pojawia się komunikat błędu, że "Oferta 12827464825 - Produkt w Katalogu Allegro (EAN-GTIN: 5901924461654) jest zbliżony parametrami do Twojej oferty, ale ma przypisaną inną kategorię: Allegro - Firma i usługi - Biuro i Reklama - Pakowanie i wysyłka - Koperty - Ozdobne." - co oczywiście jest nieprawdą

2. Gdy wklepuję EAN w katalog, aby zgłosić zmianę kategorii, ten w ogóle w katalogu nie występuję. Co robić, jak żyć?

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  i co z tymi fantami?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis Wciąż konsultuję tę sprawę z odpowiednim zespołem, proszę o jeszcze chwilę cierpliwości 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis Przepraszam, że tyle to trwało. Parametrem identyfikującym produkty jest właśnie Liczba sztuk. Generalnie jeśli wpisujesz liczbę sztuk, to oferta powinna zostać połączona z tym produktem z jedną sztuką. 

Nie wiemy, na jakim API bazujesz. Będziemy dalej wyjaśniać tę sytuację, ale potrzebowalibyśmy informację o wszystkich parametrach, jakie określasz dla danej oferty (szkicu niestety nie jesteśmy w stanie odtworzyć). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów