anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro umożliwia sprzedaż PODROBIONYCH TOWARÓW.

0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Szyję od 20 lat pokrowce na rower. Wykupiłem dla nich kod EAN. Po wystawieniu oferty z pokrowcami i stworzeniu (wg regulaminu) produktu jakiś cwaniak notorycznie podpina się z chińskim pokrowcem pod mój produkt. W taki oto sposób Allegro wspiera sprzedaż PODROBIONYCH TOWARÓW. Kilkakrotnie telefonicznie oferta była rozpinana, kilkakrotnie zgłaszałem za pomocą "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem"

Nic to nie daje po pewnym czasie znowu oferta chińskiej podróbki jest podpięta do mojego stworzonego produktu. 

Co mam robić? Zostaje mi tylko chyba prokuratura. Cały świat potępia handel podróbkami, ale Allegro go wspiera.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

@0-Krystian-0 tak allegro nie zrobi z tym nic bo zgodziłeś się na regulamin czyli tworząc produkt tj zdjęcia opis etc zgodziłeś się na udostępnienie go cwaniakom bo jest teraz własnością allegro

oznacz moderatorów

Klaus69
#8 Zapaleniec#

A może zagrozić zgłoszeniem do UOKiK? że allegro wspiera nieuczciwą konkurencje... niemniej moim zdaniem UOKik

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

na allegro cosik nie gro

oznacz moderatorów

0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Czyli obecnie opłaca się sprzedawać towary i produkty najgorszej jakości, jak najtańsze i podpinać się pod produkty (odpowiedniki) z dobrą opinią i gdzie ich sprzedawcy wydają swój budżet na dobrą jakość i na reklamę w Allegro. Przecież to doprowadzi do końca Allegro. Klienci będą oszukiwani na jakości i powoli przerzucą się na inne markplace'y.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dokładnie, taka jest polityka allegro, liczy się tylko cena, a nie jakość. promowani są kombinatorzy, którzy korzystają z cudzej pracy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Czyli obecnie opłaca się sprzedawać towary i produkty najgorszej jakości, jak najtańsze i podpinać się pod produkty (odpowiedniki) z dobrą opinią i gdzie ich sprzedawcy wydają swój budżet na dobrą jakość i na reklamę w Allegro. Przecież to doprowadzi do końca Allegro. Klienci będą oszukiwani na jakości i powoli przerzucą się na inne markplace'y.

oznacz moderatorów

0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Miałem zamówioną rozmowę z Allegro na godzinę 12:00 ( w tej sprawie) - niestety nikt do mnie nie zadzwonił.

oznacz moderatorów

0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałem telefon z Allegro z opóźnieniem.

 

oznacz moderatorów

0-Krystian-0
#9 Pomysłodawca#

Kolejny raz nieuczciwy sprzedawca podpiął się pod mój produkt. Nic trzeba się pogodzić, z faktem, że Allegro umożliwia sprzedaż podróbek.

oznacz moderatorów