anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro usuwa moje oferty?

CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

Wydaje mi się że od roku allegro ma jakieś poważne problemy u siebie, przynajmniej ja u siebie to zauważyłem,

Potrafią jednym ruchem zakończyć mi połowę aukcji bo mam zdjęcie producenta na którym jest ich logo i wg nich to nie zgodne z regulaminem lub zdjęcie przekroju produktu wyjaśniającego zasadę działania i też ciach, nie ma.

Kończą mi się aukcje , próbuję wznowić info że kategoria jest niezgodna (ale jaka powinna być to już nikt nie powie)

I ostatnie, wznawiam produkt który wisi u mnie już od 3-4 lat , a on nagle łączy się z innym produktem zupełnie czymś innym i mam 2 opcje albo potwierdzę że to jest ten sam produkt (czyli mydło to powidło), lub nie potwierdzę i aukcja się od razu zamyka 🙂

Allegro ogarnijcie się

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@CERAMTRANS2 taaa.. to bubel ,który nazywa się katalog produktów , wszyscy to mamy , ale allegro twierdzi ,że jest OK , trzeba sobie radzić .

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@CERAMTRANS2 ty chyba ostatnie 5 lat spędziłeś w San Escobar. Wiesz chociaż jakiej wysokości prowizje płacisz? To ty masz dostosować się do allegro, a nie allegro do ciebie. Oni się nie ogarną, raczej dalej będą potęgować chaos.

oznacz moderatorów