anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wznowić aukcji?

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Jak w tytule, produkt ma dziwny EAN, kiedy s w tej sprawie pisałam i przesyłałam zdjęcia jakjo dowód takiego EANu , aukcji była jakis czas a teraz nie chce sie dać wznowić. Co jest grane???? W katalogach, wzorem ostatniej wypowiedzi byłego członka Komisji Polityki Pieniężnej jest burdel.

Produkt:  

Pessar kołnierzowy ginekologiczny nr. 2 Dr. Herbich DRHKSMNR2

EAN z produktu   KSMNR21404220122  

ostatnia aukcja: 12514730445

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Przy próbie wznowienia pojawia się jakiś komunikat, czy nic się nie dzieje? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Nic sie nie dzieje, po prostu nie idzie dalej.EAN-Pessary.jpgJa wiem, że te EANY "koslawe" ale takie one są , na dowód zdjęcie. Poza tym zerknij na  zgłoszenie nr "24234116" [ ref:_00D24aE05._5003VQVPs6:ref ]

Była wyjaśniana tam sprawa odrębności EANu i pierwotnie zostało poprawione, a teraz znów ktoś "manipulował" i wszystko diabli wzięli. Zróbcie cos, żeby to mozna było wznowić.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Przy poprzedniej aukcji ten kod kreskowy 

KSMNR21404220122

jest traktowany jako symbol producenta. A EAN/GTIN nie ma.  A teraz żąda wpisania kodu GTIN, ktorego nie ma. I kicha.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska Napisz do mnie przez CW > pomogę.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Pani Olu ,,   i co dalej, niech Pani pomoże  w tym galimatiasie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Przepraszam Cię, że tyle to trwa. Zgłosiłam tę sytuację do odpowiedniego zespołu i kiedy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Pani Olu, cos podejrzanie długo to trwa, uniemożliwiacie mi sprzedaż na zlecenie konkurencji czy co?  Co jest granie, weźcie się do roboty, ja bardzo proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Przepraszam, że tyle to trwało, ale chcieliśmy przeanalizować tę sprawę dokładnie.

Kod EAN w tej kategorii jest obowiązkowy, a w produkcie powiązanym ze wznawianą przez Ciebie ofertą nie ma uzupełnionego tego parametru. Kod kreskowy z pudełka, który widnieje na załączonych przez Ciebie fotografiach, to nie jest EAN, dlatego nie wprowadzimy tej wartości do parametru. 

Informacje o produkcie w Katalogu muszą zostać uzupełnione, zatem najlepiej będzie skontaktować się z producentem i uzyskać prawidłowy kod EAN dla tego produktu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Już dawno sie pytałam producenta o kod EAN, producent odpowiedział, że ma kod kreskowy na opakowaniu i wszyscy to honoruja. Jak widac wszyscy tylko nie allegro.

No cóż skoro nie chcecie prowizji od sprzedazy tego produktu to bedę go sprzedawać na swojej stronie, na konkurencyjnym dla allegro portalu, oni zarobią a wy nie. 

Według mnie to głupia strategia portalu aukcyjnego, nie bo nie, nie zarobie bo musze mieć to co chcę, a jak nie ma to won, No to won.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska I co nie dało sie?

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Poczekaj, daj sznsę wykazac sie tym co spaprali, szczególnie, że cytowałam tiket gdzie to rozwiązali. A teraz znów skopali.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska Ok. Ale nawet jak naprawią to na chwilę > takich akcji z EAN-ami będzie więcej > właśnie przy wznawiawiu ofert. Miałem to już kilkanaście razy i pewnie jeszcze kilkanaście razy się powtórzy. Jakby było potrzebne to przez CW podrzucę więcej.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska Po prostu kod EAN z prefiksem 214 nie istnieje w oficjalnej bazie GTIN. Poza tym Twój kod ma tylko 11 cyfr > więc albo za dużo, albo za mało > może być kodem fabrycznym lub wewnatrzkrajowym.

Dopóki Allegro nie podparło się oficjalną bazą EAN można było wystawiać nawet z kodem EAN wziętym z sufitu > po podłaczeniu tej bazy > kody muszą do niej pasować.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Chyba wiem co sprzedaję, prawda? I to lepiej niz allegro. Zresztą masz zdjęcie na dowód.

oznacz moderatorów