anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zmienic kategorii?

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Czemu nie mogę zmienic kategorii?  Chciałam wystawić wszogumki w innej kategorii niż Dziecko>zdrowie i higiena>pozostałe.

Klikam na zgłoszenie błędu, żeby zgłosic inną kategorię, a wasz system odpowiada, że mogę wystawić w 5 innych kategoriach.

Kategorie w których możesz wystawiać produkt
  • Uroda - Pielęgnacja - Włosy - Szczotki i grzebienie - Grzebienie
  • Uroda - Pielęgnacja - Włosy - Szczotki i grzebienie - Szczotki
  • Uroda - Profesjonalne wyposażenie salonów - Salony fryzjerskie - Narzędzia fryzjerskie - Szczotki fryzjerskie
  • Uroda - Profesjonalne wyposażenie salonów - Salony fryzjerskie - Narzędzia fryzjerskie - Grzebienie fryzjerskie
  • Dziecko - Zdrowie i higiena - Artykuły higieniczne - Szczotki i grzebienie

No mysle, fajnie. Wybieram kategorię bardziej pasującą wg mnie do tego przedmiotu, wpisuję EAN żeby wybrac z tej waszej bazy i ZONK, przerzuca mnie znów do kategorii Dziecko>zdrowie i higiena>pozostałe.

To jak do diabła mam zmienić tę kategorię jak sami do tego nie dopuszczacie.?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Methrylis
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska abym mogła to wyjasnić, poproszę o EAN tego produktu i zrzuty ekranu z pojawiającymi się komunikatami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

EAN  5904960015126

Zrzutów nie ma co robic, bo wszystko jest czarne na białym, podaja 5 innych kategorii ale w żadnej nie daJE wystawic poza ta jedną 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska dziękuję! Zrzut będzie konieczny, ponieważ z tego co widzę to do produktu o tym kodzie EAN jest przypisana tylko jedna kategoria: 

la_nika_0-1669129422698.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Moze i Ty nie jestes winna, ale na Ciebie wylewamy wszystkie pomyje i gorzkie słowa. Tyle robicie ten parszywy katalog i wciąż błąd za błędem pogania i tylko wciąż same brzydkie słowa cisną się na usta.

U mnie pokazuje mozliwośc zmiany kategorii, a ak wybieram inną, pisze, żeby wybrac produkt z katalogu, po wpisaniu EANu i linieciu na rysunek, przerzuca do starej kategorii. więc to waSZ "ZAWSZONY" BŁĄD nomen omen przy produkcie WszogumkaPSC_wsza.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska dziękuję za zrzut, muszę teraz wyjaśnić skąd rozbieżności u Ciebie i u mnie przy zgłaszaniu błędu w tym produkcie. Widzę, że weszłaś dziś w ofertę przez szkice, czy mogę poprosić Cię jeszcze o sprawdzenie, czy jeśli wchodzisz przez ten link to widzisz tylko jedną możliwą kategorię? Oraz czy możesz napisać, jaka kategoria według Ciebie jest właściwa dla tego produktu?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Przez podany link widzę:

Nr kategorii: 17299

Dziecko - Zdrowie i higiena

wg mnie lepsza kategoria

Dziecko - Zdrowie i higiena - Artykuły higieniczne - Pozostałe

Zdrowie - Sprzęt i wyposażenie medyczne - Urządzenia medyczne

i chyba najbardziej odpowiednia do tego wyrobu:

Szczotki i grzebienie
Nr kategorii 99343

Allegro - Dziecko - Zdrowie i higiena - Artykuły higieniczne

Choc to nie grzebień, to własnie przy włosach powinien sie znaleźć, a tam szukają mamy  PRODUKTÓW NA WSZY. 

Chyba, że zrobicie kategorie :podukty/ochrona przez wszami.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska no właśnie, ponieważ kategoria Szczotki i grzebienie nie jest właściwa dla tego produktu, nie będzie możliwości przeniesienia produktu do niej. Natomiast dowiaduję się czy możemy stworzyć proponowaną kategorię, więc dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska wracam z informacją, że stworzyliśmy osobną kategorię dla preparatów na wszy. Znajdziesz ją tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów