anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sugestie zostały odrzucone?

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Nie wiem czy śmiać się czy płakać...

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzisiaj dostaję informację o zmianach w moich ofertach, nie pierwszy to raz zresztą.

Zrzut ekranu 2023-03-23 144326.jpg

Pierwsza zmiana po raz fyfnasty. Próbowałam zgłosić błąd że okładka ma skrzydełka, odrzucono. Potem odrzucono kolejny raz i kolejny. Zawzięcie psujecie mi ofertę z prawidłowymi parametrami.

Druga zmiana to nazwisko autora z prawidłowego Ałpatow na jakąś bzdurę Apłatow. Trzecia to samo, prawidłowe dane autora o nazwisku Bourjaily jakiś geniusz zmienił na Phil Bourjally.  Trzy zmiany i co jedna to lepsza. No ludzie, kogo wy tam zatrudniacie? Ja mam lepsze zajęcia niż zgłaszanie w kółko tych samych błędów.

IMG_1305.jpg

.
 
_____________
Kama
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg ja już przestałem czytać , zachowuję te wiadomości na wypadek draki z klientem  , w zgłaszanie błedów też przestałem się bawić w końcu najważniejsze są skrzydełka ... bynajmniej w mojej branży .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 pierwszy raz słyszy o takim problemie.... A Moderatorki @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zastanawiają się czy jest jakaś szpara pod drzwiami działu HR aby wcisnąć kartkę z prośbą aby do weryfikacji / kontaktu byli zatrudniani ludzie którym chce się myśleć....

@Kaliope_Brzeg Bry ! ( wiem ze nie jest ale wypada 🙂  )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pinsplash proponuję do weryfikacji dać odkurzacz robota zakup raz a więcej kmini niż pracownik z łapanki 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

A tak w ogóle to jest jakaś awaria? zamiast widoku swojego asortymentu oferują mi plik do pobrania XD

Zrzut ekranu 2023-03-23 151946.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg awaria jest

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AnnaBadowska
#7 Wielbiciel#

U mnie też, zastanawiam się o co tutaj chodzi, wcześniej oferta dołączenia ofert do fulfilment o co tu chodzi?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash  Bry ! 😀 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg A czy mogę poprosić Cię o dokładne numery tych ofert? Bez nich niestety nie uda mi się dowiedzieć, dlaczego Twoje sugestie zostały odrzucone. 

PS. Wybacz mi, ale musiałam edytować tytuł tego wątku, tak by postali użytkownicy wiedzieli czego dotyczy 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 

Zgłaszałam błąd tylko w sprawie okładki, oferta 13214159314.  O zmianach w pozostałych 2 ofertach dostałam informację dzisiaj. Obydwa nazwiska zmieniono w produktach na przekręcone.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg dziękuję, spróbuję dowiedzieć się, co się wydarzyło w tych ofertach i wrócę tutaj do Ciebie jak tylko dostanę wieści. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @Kaliope_Brzeg tak to jest jak się do weryfikacji książek oddelegowuje pracowników z dyslekcją 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

2infinityandbynd
#9 Pomysłodawca#

"tak to jest jak się do weryfikacji książek oddelegowuje pracowników z dyslekcją"

@pinsplash: Powiadasz, że to oni mają dysleksję? 😂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@2infinityandbynd 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Kaliope_Brzeg 🙂 Tak jak obiecałam, wracam z wyjaśnieniem, że jeśli chodzi o pozycję "Miłość w blasku kominka" już ją poprawiliśmy. Natomiast co do literówek w nazwach autorów to wygląda na błędne komunikaty. Jest zupełnie odwrotnie, literówki zostały poprawione na prawidłowe nazwiska, dlatego sprawdź proszę, czy na pewno sugerowane przez Ciebie zmiany nie została wprowadzone. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Zostały poprawione wczoraj popołudniu bo nie wytrzymałam i zgłosiłam błędy 🙂 dzięki. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów