anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Feed produktowy

MAMY ROZWIĄZANIE!
PabloLiq
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czy Allegro udostępnia gdzieś feed produktów? Niestety wszystkie znane mi sieci partnerskie nie mają aktualnego feedu, przez co nie mogę dodać na moją stronę nowszych produktów i kierować ruchu do Państwa serwisu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PabloLiq nie do końca rozumiem, czy możesz napisać coś więcej? Czy chodzi o feed produktowy jakieś konkretnej kategorii? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PabloLiq
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry @la_nika .

Mam na myśli plik csv z na bieżąco aktualizowanymi produktami. Taki plik z produktami Allegro można znaleźć np. w sieci partnerskiej Tradedoubler czy Admitad. Niestety w obu tych miejscach ostatnia aktualizacja pliku była w grudniu. Potrzebuję czegoś na bieżąco aktualizowanego.

Tak chodzi mi o konkretną kategorię - Zestawy LEGO

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PabloLiq dziękuję za informację! Konsultuję tę sprawę i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PabloLiq przepraszam, że czekałeś. Pobieżnie produkty można pobrać po API, tutaj informacja jak to zrobić, natomiast jeśli korzystasz z integracji to łatwiej będzie zgłosić się do jej autorów, żeby poprosić o ściągnięcie aktualnych danych. Tutaj informacje, które mogą się przydać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów