anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Import opisów i zdjęć z katalogu - dziękuję za takie "ułatwienie"

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  za co osoby odpowiedzialne za katalog Allegro biorą pieniądze? Bo jak patrzę na takie kwiatki jak ten poniższy, to dochodzę do wniosku, że możecie ich wszystkich zwolnić...

QP2830_20.jpeg

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

brakestop
#13 Ambasador#

Kupię golarkę, chcę dostać Iphone 14 pro.

 

Dla mnie bajka 😉 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 czy możesz wskazać ten produkt w katalogu (np. podać jego ID)? Nie udało mi się go odnaleźć. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika EAN 8720689001984

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Dziękuję za wskazanie, zgłosiłam już tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

za wszystkie błędy katalogu w rodzaju kupiłem nie to za co odpowiadam powinno allegro kasą odpowiadać tutaj odpalić kupującemu smartphona iphone 14pro

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Bo jak jest nieścisłość to trzeba pytać ...oczywiście tutaj to jest totalna pomyłka ....

Ale ostatnio - wczoraj tak pytałem, bo tytuły, zdjęcia inna wersja niż opis ....

Ale wiem, że wielu dziś nie czyta, nie sprawdza  ...nie wie nawet co to katalog Allegro i do jakich tragedii to ludzi/firmy doprowadza i kupujących także ....

No i czasem można po ludzku nie doczytać, nie zauważyć ... mnie to się kilka razy w życiu  podczas zakupów zdarzyło ...patrząc i czytając choćby posty tutaj, dziś to częsta ludzka przypadłość niestety ☹️😥

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Przecież w ten sposób ludzie obchodzą katalog i robią sobie jaja z całej tej kategoryzacji, próbując przy okazji wpędzić konkurencję w kozi róg. 

Odgórne nakazy/zakazy i generalnie gospodarka sterowana odgórnie - to już było przerabiane i nie może się dobrze skończyć.

Być może młode pokolenie pracowników Allegro tego nie pamięta... Polecam kilka filmów Barei + Kroniki Filmowe na deser. Wtedy może coś się zmieni.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie przejmuj się bo wrzodów dostaniesz. Będzie tylko gorzej. Jeszcze rozumiem to to na nowych produktach. Ale jak mnie wzrok nie mylił wczoraj przy odbieraniu poczty to teraz wprowadzają przymus łączenia w kolekcjach. To dopiero będą jaja. Kilkudziesięcioletnie czary w sztuce 1 i będą własny katalog musiały mieć, haha. W dodatku używane więc nawet jak się trafią podobne każde wygląda trochę inaczej i powinno mieć inne zdjęcia.  Ja nie wiem o czym trzeba myśleć, żeby kazać łączyć z katalogiem cokolwiek używanego w jakiejkolwiek kategorii.... Chcieli chiński szopik to mogli zostawić w spokoju dobrze działające allegro, a założyć nowe ali zamiast lokalnego. Trochę reklamy i miałoby na pewno większą szansę od lokalnego się rozbujać, a stali klienci nie zwiewaliby od tego bałaganu....

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W antykach to sprzedaż z wystawianiem przez katalog potrzebna jest jak świniakowi siodełko . Każdy przedmiot jest inny i porównywanie go z jakimś innym mija się z celem . 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 @AnnaG-Antyki dajcie tego maila bo nic nie dostałem ? Ktoś chyba nie ma pojęcia o sprzedaży w tym dziale podejmując taką decyzję !!!

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Temat: Od 29 czerwca nowe oferty w kolejnych kategoriach w Kolekcjach i sztuce wystawisz dopiero, gdy połączysz je z Katalogiem produktów Allegro

Cały czas pracujemy nad tym, aby w 2024 roku Allegro opierało się na danych z Katalogu produktów . Chcemy, aby kupujący szybko znaleźli produkt, którego szukają i łatwo porównali ze sobą wszystkie oferty, w których jest dostępny.

Obecnie w Katalogu mamy ponad 200 milionów produktów, z którymi sprzedający mogą połączyć swoje oferty. Z Katalogiem jest już połączonych ponad 95% wszystkich ofert na Allegro.

Co zmienimy 29 czerwca

Nowe oferty w wybranych kategoriach wystawisz dopiero, gdy połączysz je z Katalogiem produktów Allegro – wybierzesz produkt z Katalogu lub dodasz go na podstawie swojej oferty.

Co to dla Ciebie oznacza

  • Aktywne oferty wystawione przed 29 czerwca edytujesz, nawet jeśli nie zostały połączone z Katalogiem. Jeśli w formularzu wystawiania zaznaczysz opcję Wystaw ponownie z pełną pulą przedmiotów – wznowimy je automatycznie.
  • Po 29 czerwca nie wznowisz zakończonej oferty ręcznie, dopóki nie połączysz jej z Katalogiem.

Sprawdź szczegółową listę podkategorii

 

Takie cos mi przypełzło wczoraj. Żeby było śmieszniej to wcale na tej liście kategorii nic nie widzę z kolekcji, może ślepa jestem czy coś. 

29-06-lista-kategorii.xlsx (live.com)

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Ktoś ostro orze na premię 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 przepada za golarkami z dużym wyświetlaczem

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

I dostępem do filmów dla dorosłych 😉

oznacz moderatorów