anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INNE OFERTY TEGO PRODUKTU źle połączone :(

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @nat_not  @la_nika  @mr_oma czemu mam w kapsułkach - płyn i na odwrót przy kapsułkach wyskakuje mi najtańszy płyn ? czy przypadkiem sprzedawca nie podał błędnie EAN ?

kapsulki.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
154 ODPOWIEDZI 154

kostas11
#21 Demiurg#

Albo jak porównać 70 do 100 kapsułek i to inny smak 😞

fufufu.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Usunęliśmy już błędne powiązanie tej oferty z produktem, więc wszystko jest w porządku. 

Mam do Ciebie jeszcze prośbę, sprawdź proszę jak oznaczasz nasze profile w danym wątku. Gdy robisz to przez hiperłącze, a nie @ przed imieniem, nie dostajemy właściwych powiadomień. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 

nic nie jest w porządku, serwis systemowo i masowo bez wiedzy konsumentów

zmienia tytuł oferty sprzedawców

nie informując ich, że nie jest to wpis od sprzedawcy

 

gdyby był chociaż dopisek - nazwa z naszego katalogu produktów

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Później napisze że źle połączyli ofertę drugi sprzedawca który sprzedaje 100 kapsułek, a ktoś zmienił na 70 😂

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Dokładnie.

Wystawiając aukcje - muszę je połączyć w proponowanym przez Allegro produktem. Ew. muszę wybrać produkt z katalogu - nie mam wpływu na to. 

Mam 100% połączeń z tzw. katalogiem Allegro. Następnie otrzymuję informacje, że została odłączona moja oferta od katalogu produktów, którą wcześniej Allegro połączyło.

Sprawdzam - nadal jest połączonych 100% - czyli zostały oferty połączone z innymi produktami, ciekawe z jaki, bo z tym są różne cuda.

Np. sprawdzam moją aukcję - została odłączona od katalogu Allegro, bo numer EAN był bzdurny. A wcześniej musiałem połączyć tą ofertę z katalogiem.

Dlaczego rezygnuję z wprowadzania poprawek w katalogu?

- Po pierwsze, nic z tego nie mam, nikt mi za to nie zapłaci.

- Po drugie - ja mam 25 lat doświadczenia w sprzedaży mojego towaru, jakiś pracownik Allegro odrzuca moje zmiany, ciekawe, jaka wiedzę ma w tej branży, ile lat doświadczenia w pracy, podejrzewam, że ma tyle lat życia, ile ja mam stażu w sprzedaży. 

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

dokładnie tak , ja wystawiłem przedmiot wziąłem z bazy allegro kod Lancome podkład matujacy bez podanych ml czy nazw koloru 

za jakiś czas przez przypadek odkryłem ze ta sama  oferta ma juz inny ean zmieniony 

czyli zamiast tego co był jest 30 ml podkład i podany kolor 

Ale ja ja lakiery wystawiłem i była błędna nazwa i kategoria to mnie kazano wystawić nową 

te KODY EAN TO NAJGORSZA PORAŻKA ALLEGRO 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ja nie wiem jak to można porównać 🙂

ffifif.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dziękuję, oferta jest już odpięta od tego produktu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ kolejne źle podpięte produkty 🙂 nawet są innej firmy i te same komentarze 😞

fgddh.jpg

 

hfjfj.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 

jak uokik sie tu nie wtrąci to będzie jeszcze śmieszniej

allegro wtrąca się w wyświetlanie ofert sprzedawców

zmieniając ich treść i sposób wyświetlania

do tego podpina opinie, które fałszywie sugerują, że dotyczą wystawianego w ofercie produktu

 

jest systemowe naruszenie zbiorowego interesu konsumentów (sprzedawca w tym momencie prawnym to podczłowiek - więc nie będę o tym pisał)

i wypełnia też znamiona art 286 kodeksu karnego

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Odpięliśmy wskazaną ofertę od tego produktu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Tu nie chodzi o odpinanie zgłaszanych ofert, a o usunięcie tego typu powiązań produktów i ocen, sposobu wyświetlania ofert ogólnie. Obecnie czuję się tutaj jak na **piiip**s, a jestem Polakiem nie Chińczykiem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Kolejny bałagan, ciekawe co przyjdzie 10 mm czy 4 mm ??? taka mała loteria 😄

ddddddddddd.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak tu kupować 🙂 to jest za 1000 czy 100 ?

wer.jpg

 

Jak tu porównywać papier jak jest w innej ilości 

ddddd.jpg

Pomijam że już namawiacie do porównania a takie babaole wprowadzające w błąd 😞

ddd.jpg

na dodatek zielone okienko żeby porównywać tylko co 1000 woreczków do 100 woreczków  😄

jjdjd.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 zaciera ręce....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dzięki za zgłoszenie. Z nazwy produktowej woreczków strunowych została usunięta ich liczba - to dana ofertowa (opisana zresztą w parametrze: liczba sztuk w ofercie) i ten problem jest już zgłoszony. 

Oferty z papierem zostały odpięte i usunięte. Sprzedający w danych oferty umieścił błędne dane dotyczące tego produktu, oferował też wysyłkę innego produktu w opisie oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Co kupuję nissana czy chevroleta ???  już nie wspomnę że porównujcie 3paki 5 paki i inne cuda, a pamiętajcie że jak ktoś szuka bmw to chce widzieć bmw a nie inne modele 🙂

gfdff.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Zgłaszajcie jak największą ilość aukcji, gdzie oferta nie jest zgodna z produktem z katalogu Allegro. W większości przypadków Allegro łączy je automatycznie. Jak chcesz wystawić prawidłowo produkt - to często nie da się - bo już jest stworzony przez jakiegoś "nawiedzonego". Jak wystawisz i powiążesz - potem jest on odłączany, bo ktoś inny dodał jeden parametr więcej.

Pytanie do adminów:

- kto odpowiada za ten cały burdel związany z produktyzacją?

- Czy ktoś kiedyś za to odpowie?

- Czy tylko sprzedający będą pociągani do odpowiedzialności?

- Dlaczego sprzedawcy mają "za darmo" zajmować się poprawianiem produktu Allegro pod nazwą "katalog peoduktów"?

- Czy jest możliwość "poważnego" potraktowania przez serwis Allegro swoich klientów i zaproponowania im jakichś wynagrodzeń za pracę na rzecz usprawniania "katalogu produktów", czyli produktu, za który jest odpowiedzialny serwis Allegro?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@AGD-SERVICE 

Zgłaszajcie jak największą ilość aukcji, gdzie oferta nie jest zgodna z produktem z katalogu Allegro.

a ty co komunista?

za darmo mamy coś zgłaszać?

allegro z premedytacją brnie w ten syf

ogłaszane zmiany sugerują, że tylko ten syf będzie obowiązujący

 

oznacz moderatorów