anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INNE OFERTY TEGO PRODUKTU źle połączone :(

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @nat_not  @la_nika  @mr_oma czemu mam w kapsułkach - płyn i na odwrót przy kapsułkach wyskakuje mi najtańszy płyn ? czy przypadkiem sprzedawca nie podał błędnie EAN ?

kapsulki.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
154 ODPOWIEDZI 154

mazurkur439
#12 Orędownik#

Teraz muszę wszystkich księgaży przeprosić wpisują oni jak nie ma Isbnu kod 86...... Co wedle mojej wiedzy nie odnosi się do żadnego kraju. I chyba dlatego przechodzi. Nie chcesz wiedzieć ile jest książek z tym fałszywym kodem na tym portalu. Takie są skutki wymagania kodu dla książek sprzed 1979 roku.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Przepraszam, sam się pod nie podpinałem. Według mnie to jest spora afera. A ja zostanę zlinczowany.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

I co teraz? Jakieś pomysły?

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Proponuję jak najszybciej usunąć wątek i o sprawie zapomnieć

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

No przecież - prefiks zależy od jednostki, w której został nadany kod - jakieś zamroczenie umysłu, może to kwestia pory. Na szybko to nie mam pomysłu na rozwiązanie, tak naprawdę to temat do przegadania z ekipą, która odpowiada za paramerty. W szczególności z zespołem od walidacji GTINu. Swoją drogą od lipca ją podkręciliśmy i nie wpuszczamy wybranych prefiksów. W tym wszystkim co piszesz zastanawiające jest jedno - dlaczego nie możesz utworzyć produktu pod posiadaną wersję językową skoro masz prawidłowy ISBN różny od wersji PL, a to właśnie po nim identyfikujemy produkty w tej kategorii. 

Rozumiem, że dla książek sprzed '79 nawet nie mam nawet próbować wychodzić z propozycją wystawienia ich w Antykwariacie? 😉

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Będzie otwarty bunt i masowy odpływ Sprzedawców. Niestety

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Proponowałbym wprowadzenie nowej kategorii pomiędzy Antykwariatem, a 1979 rokiem, Ew. zniesienie opłat utrzymaniowych w Antykwariacie. No i masowe pozbawienie ISBN książek przed 1979. Jak to odkryłem to bałem się drążyć temat, to musi być tajemnica Poliszynela wśród sprzedawców książek. Na Allegro jestem od 3 miesięcy, a odkrycie tego zajeło mi ze 2 tygodnie, a naprawdę nic, a nic nie znałem się na komputerach, Allegro, no może na książkach, a o ISBN to dopiero jak mi coś zaczęło nieodpowiadać to się doszkoliłem. Może mam zbyt duże standardy, ale dla mnie to wielka afera, a niestety doprowadziliście do niej sami wymagając ISBN dla książek sprzed 1970 rokiem. Zresztą pisałem już o tym wcześniej do Was. Nawet zgłaszałem błędy w produkcie jak taka książka miałe ISBN. I solidnie się upewniłem, nie tylko w necie, ale dzwoniłem również do Biblioteki Narodowej, prosto do działu za to odpowiedzialnego. Całe szczęście, że ta praktyka nie jest karalna, nawet teraz wychodzą książki bez ISBNu, też o tym pomyślcie. A co do wystawiania, to tak jabyście podejmowali jakieś kroki, ale do końca to nie działa, Czasami coś mi blokuje i naprawdę jestem uparty ( te godzinę wpisywania wkółko nie zmyśliłem), ale nie przechodzi. A czasami bez problemu, ale informatyk ze mnie żaden, mogę podesłać parę książek, których w bazie nie macie(co wcale nie jest takie łatwe znaleźć) i wasi spece to rozgryzą. W sumie to macie szczęście, że nikt nie zrobił z tego afery, jak sami to zauważycie to mniejszy rozgłos i może reperkusji nie będzie. Muszę się przyznać, że ja sam czasami już tak sfrustrowany byłem, że chciałem to nagłośnić. Nic do was nie docierało.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Naprawdę się cieszę, że dotarło w końcu. Jestem po Waszej stronie, choć nie mam w tym żadnego interesu. Boję się tylko, że księgaże się na mnie zemszczą donosami do US.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Plusem takiej rewolucji będzie połączenie tej przeklętej wielowariantowości tej samej książki. Przydało by się jakoś posegregować te same książki z różnych roczników i nr wydań i tu jest pole do popisu, możecie mieć największy katalog książek z datami wydania przyporządkowanymi im nr wydań, tylko nie sugerujcie się tym co wystawiający piszą tam bardzo często nic się nie zgadza, ani rok , ani nr, ani nawet czy tw. czy miękka. Wczoraj wpisywałem Imielińskiego"Życie seksuale: psychohigiena", poddałem się, ale dowiedziałem się o datach wydaniach, ich numerach i wogóle, nawet o sposobach zapisu tytułu, tylko trzeba poszperać w internecie, są odpowiedzialne strony najczęściej wydawnictw, bibliotek, organizacji naukowych. To nie będzie takie proste, na samej pracy allegrowiczów daleko nie zajedziecie i naprawdę zacznijcie im dawać jakieś gratisy za zweryfikowanie. Np. 10 monet za 10 prawidłowych zgłoszeń, to wystarczy, nie musi być zwolnienie z prowizji.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Mam jeszcze parę rad i pomysłów, śmiało możesz się ze mną kontaktować.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Czy ktoś mi w końcu odpowie niespałem całą noc i czekam teraz bo nie wiem czy warto jeszcze coś wpisywać. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mazurkur439 bo nie wywołałeś eksperta od katalogowania 😞 @k_owczarek1  prosimy o zabranie głosu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

O dziękuję, co ja bym bez Ciebie zrobił? Jedyny tu profesjonalista, no przepraszam, ale jeden z najbardziej profesjonalnych.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Jedyny, który mnie nie nie lubi

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

No i 2 godziny mijają i cisza.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ale to w sumie najszybsze miejsce do konsultacji, nie chce mi się dalej wpisywać jak później naweet nie będę wiedział o co chodziło

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziś w nocy też obiecuję nie spać, tak mi zależy na Allegro. Za tą darmową sprzedaż na AL, bo i tak nic już tam nie sprzedaję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy ja kupuje niebieski czy bezbarwny ???

juyutt.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @k_owczarek1 Masakra aż strach kupować bo nie wiem co dostanę 😞  Trzeba chyba napisać do UOKiK bo czuję się wprowadzany w błąd jako konsument podczas prezentowania oferty 😞

frfgt567.png

 

gtghy78.png

 

gtgtttgh5.png

 

frgt567.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ps. kawkę kupiłem na targowisku Manhattan miałem obawy czy kupuje jedną, trzy czy dostanę czekoladę zamiast kawy 😞 za 16,50 szt. zestaw 3 sztuk wyszedł 48,50 zł taniej niż na Allegro 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów