anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INNE OFERTY TEGO PRODUKTU źle połączone :(

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @nat_not  @la_nika  @mr_oma czemu mam w kapsułkach - płyn i na odwrót przy kapsułkach wyskakuje mi najtańszy płyn ? czy przypadkiem sprzedawca nie podał błędnie EAN ?

kapsulki.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
154 ODPOWIEDZI 154

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dzięki za zgłoszenie, powiązanie usunięte. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ to nie jest koszyk Kross, fajnie jechać na opiniach markowych uchwytów 😞

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-rowerowy-na-bidon-butelke-aluminiowy-lekki-12167615065

frtrrtefadfg.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Bardzo dziękuję @kostas11, błędne wiązanie usunięte. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Hejo @kostas11 dzięki, że zgłaszasz nam błędne powiązania ❤️ Sprawdziłam je i z tego co widzę po naszej stronie to taki produkt został wybrany przez sprzedającego, który wystawiał tę ofertę, więc tym bardziej dzięki za porządki. Czy będziemy coś robić z takimi sprzedającymi? Na teraz myślimy jak to ugryźć, bo ciężko jest jednoznacznie stwierdzić jakie ktoś miał intencje.

Generalnie mam wskazówkę, że błędne wiązania można szybko wrzucić nam do weryfikacji klikając opcję "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem" na dole strony z ofertą na produkt. Zrzut ekranu 2022-08-19 o 16.24.46.png

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Czy przewidujecie dla kolegi @kostas11  jakąś znizke na prowizje za wykonywanie pracy za ktorą ktoś bierze pieniądze ?

Moze byłby to jakis pomysl gdyby zachecac sprzedających do zglaszania takich ofert i np za 10 zgloszen prowizja na dany miesiac zmniejszona o polowe

Obserwując zapał pracownikow allegro mozna wywnioskowac, ze katalog bedzie bublem przez kilka dekad, w ten sposob mozna skrócic ten okres do 4-5 lat

 

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Szczerze to podoba mi się ten pomysł, żeby w jakiś sposób wynagradzać sprzedających za zaangażowanie. Nie wiem czy akurat zniżkami na prowizję, co zakładam najbardziej by Was interesowało, ale może udałoby się stworzyć jakiś program. Generalnie to nie mój obszar działania jednak przekażę gdzie trzeba tę perspektywę.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Zgłosiłem taki wniosek o gratyfikację złoszeń zmian w produktach, zapraszam do poparcia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 oj zgłaszałem ale dałem se spokój szkoda czasu, wielu do tej pory nikt nie poprawił jak przeglądam to często mam 7 na 10 źle podpiętych 😞

A wrzucam tu wyrywkowo bo jak potrzebuje realne opinie lub ktoś z bublem podpina się pod firmowe produkty to aż żal na to patrzeć, potem firmowe produkty dostają opinie że bubel i sami se tym szkodzicie bo klienci nie kupują a Wy inwestujecie coraz więcej w reklamę oraz ściągacie posiłki Panią Magdalenę Milewską od marketingu i reklamy bo w pierwszym kwartale  przy wzroście przychodów o 15,1 proc. do 1,393 mld zł zanotowaliście spadek zysku netto z 269,6 do 166,9 mln zł.

Ciekawe kiedy się obudzicie i posłuchacie sprzedawców, nie każda kategoria i produkty da się tak samo wypromować, skatalogować i bawić tytułami czy parametrami 😞 

Allegro robi się coraz bardziej problematyczne i nieuczciwe ( systemy jakości, komentarzy ) mali sprzedawcy też już mają dość a na samych dużych graczach nie pociągniecie, popatrzcie na dział numizmatyka jak przegięliście powstał numimarket i wiele firm przeniosło sprzedaż tam, po czym Wy dopiero wpadliście na pomysł ratowania i stworzenia strefy kolekcjonera a to tylko jeden przykład 😞

Ale bawcie się dobrze z Waszymi często nie trafionymi i wyśrubowanymi pomysłami, ja właśnie rozwijam drugi sklep internetowy, spokojne urlopy, brak karania za to że kurier później dostarczył czy brak punktów za to że nie ma dyskusji czy zapytań, brak ingerowania w moje oferty czy wypłaty z POK przy nie uznanej reklamacji i blokowanie kont, od tego jest sąd a nie allegro 😞 i nawet nie mam zamiaru wystawiać tego asortymentu na allegro szkoda nerwów bo są to produkty personalizowane, czas projektu, produkcji i wżyciu nie utrzymam tu jakości 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Współpracuję z firmą, która zajmuje się stawianiem i pozycjonowaniem sklepów internetowych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudnili drugie tyle pracowników, obroty prawie 3x do góry. Każdy większy klient który do nich przychodzi zapytany o powód przejścia na własną platformę stwierdza to samo- uciekamy z allegro bo patologia ich działań osiągnęła poziom absurdu.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Pierwszy z brzegu przykład: klient z branży gadżetów erotycznych

kupuje u producenta produkt za 120 zł, dodaje 40% narzutu i sprzedaje go za 168 zł

Na Allegro od tej kwoty musi zapłacić 25 zł czystej prowizji+ opcjonalnie 18 od promowanej
168-120= 48

48-25= 23

23-18= 5 zl

akurat na opłatę wysyłki przy smarcie (:

 

PRZEDSIĘBIORCA PRZY 40% NARZUCIE SPRZEDAJĄC NA ALLEGRO NIE ZAROBI NIC

kumacie to?

 

A nie, sorki, jeszcze dołoży 60 zł w miesiącu bo samo promowanie jest osobno płatne.

 

 

oznacz moderatorów

posciel_net
#7 Wielbiciel#

Co to za firma możesz dać namiary ?

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Okej, a możesz zdradzić jakie dokładnie produkty sprzedajesz/ w jakich kategoriach wystawiasz oraz co sprawia najwięcej problemów? 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ja, ja, się zgłaszam na ochotnika! Dwa paluszki trzymam w górze. Jestem od książek i problem najważniejszy to niemożliwość wprowadzenia nowego tytułu. 

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Hej @mazurkur439 wybacz, przeoczyłam Twoje zgłoszenie. Podasz jakiś przykład, w którym odbiłeś się od systemu przy próbie utworzenia nowego produktu w Katalogu ?  🙂 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ odbiłem się:  https://allegro.pl/oferta/12708440833. Ta moja ciężką pracą okupiona edycja, musiałem ją podpiąć pod polską wersję tej książki, gdyż system nie pozwalał na wystawienie nowego produktu, no chyba, żeby wprowadzić jeden tytuł tylko w różnych wariantach językowych, ale wtedy tak przez Was "promowany" kod ISBN, by się nie zgadzał. A właściwie jest to ciekawe pytanie filozoficzne, czy ważniejszy jest kod, czy treść książki obojętnie w jakim języku. Będę wdzięczny za oficjalne stanowisko. A tak wogóle to za ten bonus, który od Allego otrzymałem zgłaszam się do wystawiania, poprawiania, łączenia i rozłączenia ofert z działu książki, tylko potrzebowałbym uprawnień pracownika, który może zmieniać oferty, podpinać, odpinać i wogóle wszystko. Ew. będę zgłaszał swoje źle podpięte oferty, jestem poniękąd zmuszony do tego procederu, gdyż szkoda mi tej godziny na próby wpisania nowego produktu. I takie pytanie? Dlaczego w niektórych przypadkach mogę bez większych problemów stworzyć nowy produkt, a w innych jest to niemożliwe. Proszę o w miarę szybką odpowiedź gdyż właśnie wprowadzam książki obcojęzyczne i szkoda mi czasu na bezowocne próby. Ewentualnie jeśli korporacja nie jest zainteresowana moją pracą, to mogę robić jak inni, co związane by było ze znaczną oszczędnością mojego czasu, a jak i tak ,jak słyszałem, wszystko później mieszacie, rozłączacie i łączycie, to po co się wysilać.

no i co ja widzę 5:34, ale ten czas szybko leci przy bezowocnej pracy.... no tak a ja wpisałem 4 nowe bezproblemowe(jeśli przymknąć oko na drobiazgii) tytuły polskie, 3 obcojęzyczne, której jednej nie trzebabyło poprawiać, jedną z bezproblemowym wpisaniem nowego tytułu i 2 problemowe, mówicie, że do kiedy kończycie prodykyzację? Dzień Dobry.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Odpieło mi pęłną nazwę  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  angielskiego orginału Koszmarnego Karolka, zgodziłem się, chociaż w Polskiej wersji zawsze podajecie nazwę Koszmarny Karole i ... coś tam, co takiego jest w wersji angielskiej, że nie można tam umieszczać znanej nazwy, rozpoznawalnej, kto będzie wiedział, że chodzi o Tę książkę, z Tej serii, jeśli umieszczacie : po polsku może łatwiej zrozumiecie " Szalony katchup", myślałem, że chodzi o rozpoznawalność.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

A i przykro mi, ale obiecałem, że jak nie będę musiał to niebędę zgłaszał błędów w produktach, to jakby donoszenie na kolegów.

OZNACZ MODERATORÓW
 
 
 
oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

@mazurkur439 sorry, że musiałeś tyle czekać 🙁 Przyjrzałam się ofercie, którą wskazałeś i kategorii, w której jest wystawiona. Potrzebuję słowa wyjaśnienia, a w sumie to potwierdzenia - czy ta książka w każdej wersji językowej ma ten sam numer ISBN? 

Odpowiadając na Twoje filozoficzne pytanie - z perspektywy Katalogu taki parametr jak numer GTIN (EAN,ISBN,ISSN) ma bardzo istotne znaczenie. Dlatego jeśli numery dla każdego wariantu językowego są identyczne powinniśmy pomyśleć nad rozróżnieniem ich po parametrze, który opisywał by tę cechę, a którego na ten moment brakuje w kategorii Literatura piękna - proza zagraniczna  

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

@k_owczarek1  napisał(a):

@mazurkur439 sorry, że musiałeś tyle czekać 🙁 Przyjrzałam się ofercie, którą wskazałeś i kategorii, w której jest wystawiona. Potrzebuję słowa wyjaśnienia, a w sumie to potwierdzenia - czy ta książka w każdej wersji językowej ma ten sam numer ISBN? 

Odpowiadając na Twoje filozoficzne pytanie - z perspektywy Katalogu taki parametr jak numer GTIN (EAN,ISBN,ISSN) ma bardzo istotne znaczenie. Dlatego jeśli numery dla każdego wariantu językowego są identyczne powinniśmy pomyśleć nad rozróżnieniem ich po parametrze, który opisywał by tę cechę, a którego na ten moment brakuje w kategorii Literatura piękna - proza zagraniczna  


Wybacz, proszę, ale to podstawowa wiedza. Każdy kraj , lub obszar językowy ma swój zakodowany ,przedstawiający go ciąg cyfr, przepraszam, wcale nie zakodowany tylko ogólno widoczny, np. Polska ma 83, przy 13 cyfrowymi isbnami 978 to książka następnie następuje kod kraju i w Polsce to będzie 98783....dalej to juz nie zapiętywałem, wszystko wyczytasz w Wikipedii Hasło ISBN. Dlatego tak łatwo się połapać, że kod jest zmyślony. 

oznacz moderatorów