anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

INNE OFERTY TEGO PRODUKTU źle połączone :(

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  @nat_not  @la_nika  @mr_oma czemu mam w kapsułkach - płyn i na odwrót przy kapsułkach wyskakuje mi najtańszy płyn ? czy przypadkiem sprzedawca nie podał błędnie EAN ?

kapsulki.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
154 ODPOWIEDZI 154

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  na Allegro bywają też fajne oferty, na przykład kilogram cukru za 8 groszy 😂🤣

https://allegro.pl/oferta/cukier-krolewski-krysztal-bialy-drobny-sypki-10-kg-10676314134

Ja pierniczę, tu już się chyba nie da kupować 😮

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Zamawiałem Filnament do drukarki od 2 sprzedawców, ten sam produkt w/g Allegro. Przyszło...

Jeden HIPS czarny kilogram, tak jak zamawiałem 😉

Drugi, hmm,  PLA czerwone, chyba 200 gram , którego kompletnie nie zamawiałem bo tez w/g Allegro to też 20220911_123352.jpgmiał być HIPS czarny, kilogram...

Ot, produktyzacja czy jak ten nowotwór zwał w  pełnej krasie...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  Nie ma co narzekać. Zawsze mogło być gorzej i zamawiając tylko u jednego sprzedawcy mógłbyś dostać 2 czerwone PLA a czarnego wcale 😀

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11, odpięliśmy te oferty od produktów.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No i co dalej  ? Teraz pewnie przez to  bogu ducha winni sprzedawcy nie mają 100 % połączenia z katalogiem którego wymagacie ?  Fajny masz weekend ?  Tak  demolując komuś sprzedaż paroma kliknięciami , ku chwale firmy  ? Czy do was nie dociera że to wasz system nie działa ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma @k_owczarek1 po co te dwa tytuły ????????????????? 

Proste rozwiązanie, ukrywacie Wasz tytuł a w parametrach, przed wystawieniem każdy sprzedawca sam podaje ilość czy wagę, reszta może być na stałe i temat rozwiązany !!!!!!!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Lunei
#9 Pomysłodawca#

KIEDY ZAMIAST ODPINAĆ NAPRAWICIE NIEPOTRZEBNIE WYŚWIETLANE 2 TYTUŁY???? Tak jak skopaliście tak weźcie naprawcie, chyba, że macie nas naprawdę za **piiip**ÓW...

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 ogarnijcie to bo szkodzicie sprzedawcom 😞

Chciałem kupić kawę i teraz się zastanawiam która ma takie złe komentarze 😞

https://allegro.pl/oferta/kawa-ziarnista-lavazza-crema-e-aroma-1kg-wloska-11623071768

1bbbbb.png

https://allegro.pl/oferta/kawa-ziarnista-lavazza-crema-e-aroma-1kg-wloska-11623071768

A połączona jest z innymi rodzajami a w katalogu jeszcze inna 😞

1bbnn.png

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11  zerknąłem na moje poprzednie zgłoszenie....cały czas jest 😂. @k_owczarek1 aż tak lubicie pancerniki ????😃Pancerniki na Morzu Pińskim 1920-1941 Borowiak Mariusz - porównaj ceny - Allegro.pl 2022-09-28.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash gościu chyba pomylił foldery jak dodawał zdjęcia 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 wrzucił z "ostatnio przeglądane" 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 @pinsplash Posprzątane 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Hej @kostas11 przyjrzałam się Twoim zgłoszeniom w tym wątku. Widzę, że często wskazujesz na bałagan w opiniach produktowych. Dzięki za to, bo zgadzam się, że to jeden z głównych elementów Katalogu, z którego korzystają kupujący. Generalnie problem wynika z tego, że opinie pochodzą z niegdyś błędnie podpiętych ofert, których teraz nie możemy odpiąć ( i wyczyścić opinii), bo zostały zakończone. Porozmawiałam o tym z zespołem, który odpowiada za tę opcję i mają wprowadzić zmiany, które pozwolą zaprowadzić większy porządek. Na dziś nie wiem jak to będzie dokładnie działać, ale jak się dowiem to na pewno dam Wam znać.  

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Aja sobie dalej czekam. Co sądzicie wpisywać nowe oferty, tylko jak, na odwal, czy dokładnie?

oznacz moderatorów

AlleMakijaz
#12 Orędownik#

A  najbardziej wkurza fakt ,że sprzedawca odpowiada za ofertę łącznie z kodem ean 

to już jest dziadostwo 

oznacz moderatorów