anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odłączyć od katalogu wszystkie oferty

3899662
#8 Zapaleniec#

Jak odłączyć wszystkie oferty najlepiej na raz z uwagi na kilkutysięczne wystawienie ofert - są one błędnie powiązane z automatu w katalogu przez co mam sporo pytań typu " co jest sprzedawane bo inna nazwa i inny opis" - klienci są wprowadzani w błąd generuje to zapytania oraz koszty związane z niepotrzebnymi zwrotami których można by uniknąć. da się to jakoś z poziomu Allegro ogarnąć lub Baselinkera? Czy jest coś żeby ustawić nie łączenie automatyczne z katalogiem?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@3899662 Sprawdź proszę czy po zaznaczeniu ofert powiązanych z produktem opcja połączenia widoczna na tym zrzucie nie zmienia się w opcję rozłączenia:

nat_not_0-1672130510321.png

Jeśli nie, powiązanie zmienisz jedynie pojedynczo przez opcję edycji konkretnych ofert, wybierając "Zmień produkt", a następnie usuwając go i wyszukując właściwy w katalogu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

3899662
#8 Zapaleniec#

Niestety nigdzie nie widzę opcji "rozłącz" a jak widać mam ponad 4 tyś ofert nie chcę tego robić pojedynczo... jest jakaś inna opcja?

zrzutzrzut

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@3899662 W ramach narzędzi Allegro niestety nie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

3899662
#8 Zapaleniec#

Super... a czy jest możliwość ustawienia żeby z automatu to się nie działo?
pozmieniam ręcznie pojedynczy 4tysiące aukcji co zajmie torochę czasu to nie będę szczęśliwy jak dostanę takiego maila 
2.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@3899662 Nie. Dążymy do tego, by jak najwięcej ofert było powiązanych z Katalogiem produktów. Jeśli więc Twoje oferty spełniają warunki, zostaną automatycznie powiązane na podstawie parametrów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@nat_not 

gdzie jest sens?

Ktoś ręcznie i z użyciem myślenia łączy swoje oferty z produktami które one faktycznie reprezentują a za chwilę wasz automat i tak zmienia to na jakieś głupoty?

Przykład: miałam piankowe maty-puzzle dla dzieci, połączone z odpowiednim produktem w katalogu a wasz automat uporczywie twierdził, że jest to dywan i tak się bawiliśmy w zmiany co chwilę.

oznacz moderatorów

3899662
#8 Zapaleniec#

I to właśnie zależy kto opiniuję bo według mnie nie spełniają, produkty są zbliżone ale nie powinny być powiązane bo np. to inny wymiar, rozmiar, średnica i tu wchodzimy w kwadraturę koła ja będę odłączał a wy będziecie połączali bo algorytm macie zły i należało by go poprawić dla sprzedających też muszą być jakieś udogodnienia nie ciągle pod górę  

oznacz moderatorów

bmw00diesel
#7 Wielbiciel#

zgadzam sie  , tez mam produkty o roznej dlugosci  i robi sie pieprznik jak jest wszystko powiazane

oznacz moderatorów

3899662
#8 Zapaleniec#

I to jest właśnie to, nie pomagają sprzedającym, automat robi co chce potrafi nawet sparować buty z szafą dla niego to to samo , wyłączyć to dać droższemu programiście niech algorytm poprawi bo jest to mega uciążliwe 

oznacz moderatorów

3899662
#8 Zapaleniec#

I to właśnie zależy kto opiniuję bo według mnie nie spełniają, produkty są zbliżone ale nie powinny być powiązane bo np. to inny wymiar, rozmiar, średnica i tu wchodzimy w kwadraturę koła ja będę odłączał a wy będziecie połączali bo algorytm macie zły i należało by go poprawić dla sprzedających też muszą być jakieś udogodnienia nie ciągle pod górę  

oznacz moderatorów