anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć oferte z katalogiem???

kolendziolka_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam 2 problemy z katalogiem:

 

1. Utworzona aktywna oferta ale system krzyczy ze nie połączona z katalogiem. Wpisuje real producenta i wymiary produktu. System krzyczy ze to jest zupełnie inny producent i karze mi zmienić wymiary na jakieś zupełnie nie prawdziwe. Nawet jak zmienię nie mogę zapisać. O co chodzi?

2. Sprowadzam rzeczy z Chin, nie ma tam żadnego EANu a już tym bardziej producenta nie znam. Co mam wpisać? Skąd wyczarować EAN? 

Nie mam już siły do tego - rozumiem idee ale to więcej kłopotu niż pożytku. Moze mi ktoś powie co w takich sytuacjach ma zrobić sprzedawca który chce sprzedać towar???

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Methrylis
#13 Ambasador#

1. A jak próbujesz wybrać opcję bez połączenia, to co się dzieje? Bo wtedy, jeśli masz inne wymagane parametry, powinno czysto teoretycznie stworzyć nowy produkt. Masz jakiś screen tego błędu, który nie pozwala ci na zapis?

2. Tutaj rozwiązaniem byłoby zakupienie własnej paczki EANów, info i możliwość kupna znajdziesz tutaj. Wiadomo, trzeba wydać grosz, ale sama z tego korzystam i za wcale nie aż tak dużo jest tych EANów do wykorzystania od diabła i to działa tak, że sam sobie dla produktów bez EANów generujesz swój własny, legalny EAN. Zaleta jest jeszcze taka, że ten przeklęty katalog, niech go ziemia pochłonie, bez problemu te wygenerowane EANy przyjmuje i tworzy w katalogu nowy produkt dla danego EANu - więc nie musisz się bawić w łączenie z innymi produktami, bo dzięki nowemu EANowi twój produkt jest pierwszy w katalogu z takimi parametrami. 

oznacz moderatorów

MMGsc
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
ten sam produkt pod tym samym kodem EAN który wybrać do wystawienia oferty ? Dodatkowo, aby w danym katalogu były dostępne wszystkie rozmiary.

MMGsc_0-1673946372185.png

 

 

oznacz moderatorów