anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzane są zgłąszane błędy produktu?

AntykwariatRR
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Po raz kolejny zgłaszam błąd w produkcie i po raz kolejny nie jest on uwzględniony. Podaję przykład: książka Oswoić swój cień  autor: Jean Monbouquette, utworzony wcześniej produkt jest w kategorii proza polska.  Ani nazwisko nie brzmi polsko, ani napis w lewym górnym rogu (psychologia wiary) nie wskazuje żeby ta kategoria była adewkwatna a jednak zgłoszenie błędu zostało odrzucone. Jak klient ma znaleźć moją ofertę skoro jest wystawiona w jakimś absurdalnym miejscu. Po co mam marnować czas, skoro 70% moich zgłoszeń jest odrzucane, mimo że są jak najbardziej zasadne @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Kontynując... komiksy obcojęzyczne są w kategorii książki obcojęzyczne mimo że istnieje odowieddnia kategoria. Rocznik gazety, mimo że nawet w tytule są wypisane konkretne numery zostaje w kategorii książki poularnonaukowe. Miałem nawet sytuację że produkt miał literówkę w tytule, moje zgłoszenie zostało odrzucone i dopiero kontakt z osobą która stworzyła ten produkt sprawił że udało się poprawić błąd. Trochę kiepsko 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Odpowiem na tytuł bo nie chce mi się wszytkiego czytać ,, nie są sprawdzane ... bo komu by się chciało ....,,

oznacz moderatorów

AntykwariatRR
#8 Zapaleniec#

To jak są akceptowane, na chybił trafił? 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@AntykwariatRR wg widzimisię sprawdzacza. A to zaakceptuję, a tego nie. Oczywiście zapomnij, że weryfikuje to specjalista w danym rodzaju towaru. Ja daję za każdym razem linki do oficjalnych stron producenta/dystrybutora (elektronika) a i tak błędy jak były tak są.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

BOTy mają dużo czasu i szybko to robią.🤣

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AntykwariatRR, czy podasz odnośnik do produktu, który zgłaszałeś na Allegro? Przydatny byłby również zrzut ekranu, na którym widać, że odrzuciliśmy sugestię. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

Dołączam się. Produktyzacja to syf jakich mało, ale to już była wałkowano wielokrotnie. Nie wiem co biorą decydenci allegro, ale powinno im się tego zakazać, a co najmniej zmniejszyć dawkę. Uparli się, że każdy ma to samo, z tej samej fabryki i obowiązkowo z kodem EAN. Produkty w magiczny sposób łączą się z innymi na sobie tylko wiadomej podstawie. Przy zgłoszeniu błędów (we własnych produktach, bo jakieś informacje pojawiły się w parametrach w bliżej nieokreślonych okolicznościach) zgłoszenia te są odrzucane (bo przecież nie wiemy co produkujemy i co sprzedajemy - allegro wie, bo ma "specjalistów").

Ciekawe jest to, że podczas wznawiania oferty otwiera się nagle okienko, które pokazuje nasz produkt z kompletem parametrów i proponuje nam połączenie dokładnie z TYM właśnie produktem, który ma IDENTYCZNE parametry. Jaki ma to sens?

Zanurkowali w szambo, które sami wygenerowali i teraz z jakąś absurdalną przyjemnością taplają się w nim. Nie rozumiem i nie zazdroszczę.

 

oznacz moderatorów