anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak w świecie "produktów" wystawiać "ofertowo"

annas14-firma
#16 Inspirator#

Najwyraźniej już zostało stworzone narzędzie do swobodnego tworzenia wielu produktów w celu wielokrotnego wystawienia tej samej rzeczy. Przypadkowo użyto mojej marki wiec musiałem się przyjrzeć "Zestaw do przeciągania przewodów elektrycznych"
Po wpisaniu w wyszukiwarce "TO000474" otrzymujemy 94 oferty tego samego produktu. 

annas14firma_0-1679935017515.png

 

Niby OK. Nic nadzwyczajnego, ale jak wybierzemy : POŁĄCZ TE SAME OFERTY to otrzymujemy 68 produktów różniących się kilkoma znakami w parametrach: Nazwa lub Marka.

annas14firma_1-1679935080647.png

 

Miniaturki są te same. Opisów nie chce mi się sprawdzać ale są to podobne tłumaczenia z języka obcego na polski.

Problem w tym, że generator pobiera wartość parametru Marka z istniejących w kategorii marek. W takim przypadku właściciel marki musi zgłaszać naruszenie praw do znaku towarowego.

Na pewno nie taki cel produktyzacji opisuje Allegro ustami @k_owczarek1 .  Świat "produktowy" w tym przypadku nie zredukował liczy ofert do przeszukania przez kupującego. 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#19 Nestor#

@annas14-firma 

Przyjdzie taki moment, przyjdzie, że produktów będzie więcej niż ofert na całym Allegro.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ten dzień już nadszedł, na jeden produkt w moim dziale mam kilkadziesiąt innych. A ofert mam 6500 

oznacz moderatorów