anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić produkty bez kodu ean?

T33
#1 Nowicjusz#

Witam! Do tej pory mogłam wystawić produkty, a konkretnie zabawki bez kodu ean, a teraz gdy chciałam je wystawić ponownie nie mogę tego zrobić, bo ma być uzupełniony ean. Tylko pytanie skąd do używanych dawno temu przez moje dzieci zabawek mam wziąść kod kreskowy produktu gdy już od dawna nie posiadam pudełek z tych zabawek z kodem kreskowym. Kto z tego korzysta i na co komu do używanych rzeczy kod kreskowy skoro wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę rzeczy której się szuka? Po co te utrudnienia dla sprzedających rzeczy używane a nie nowe?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@T33 a z jakiej kategorii wystawiasz bo mi pokazuje w kategorii zabawka kod ean13 jako opcjonalny

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@T33 Cześć. 🙂 W niektórych kategoriach zmieniliśmy obowiązkowość parametrów. Plik z listą zmian znajdziesz w tym artykule: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/16-stycznia-zmienimy-wymagane-parametry-w-niektorych-kategoriac...

Jeśli wystawiasz zabawki po dzieciach, to zachęcam Cię do skorzystania z Allegro Lokalnie — jest to idealne miejsce dla okazjonalnych sprzedających. Nie trzeba tam wprowadzać kodu EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów