anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znaleźć ISSN aby wystawić przedmiot o nazwie: "Warszawa" miesięcznik archiwalny zestaw.

wam51
#9 Pomysłodawca#

20 lat upłynniałem zbędne przedmioty w kategorii Kolekcje, a pierwsza próba w innym dziale i już mam problem.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wam51, jeśli sprzedajesz książki lub czasopisma sprzed 1990 roku i nie mają one numeru ISSN/ISBN, wystaw je w odpowiedniej kategorii w Antykwariacie

Możesz też wystawić ten przedmiot na Allegro Lokalnie. 🙂 To, jak to zrobić, opisaliśmy w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

zagrajtosam
#9 Pomysłodawca#

Wystawiam nowe kwartalniki Zagraj to sam. Ich zawartość to nuty. Posiadają ISSN. Mają wygenerowane kody EAN-13 + dodatkowy kod kolejnego numeru z rocznika (01, 02, 03 lub 04) - np. Zagraj to sam - nr I/2022 (260) to 9771231098227 - 01. Jeszcze niedawno wystawiałem pierwszy numer z roku, tworzył się nowy produkt w katalogu allegro i do niego były wg kodu EAN podpinane kolejne 3 numery. Teraz to niemożliwe. System zgłasza błąd, że "inny tytuł". Jego tytuł to Zagraj to sam - nr IV/2022 (263), ale kod EAN-13 taki jak pierwszego numeru z roku 2022. Jak mam wystawić 4. numer kwartalnika z tego roku?

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Zamiast EAN-13 podaj ISSN oraz numer i rok wydania.

Acha i wystawiasz to w Czasopismach?

oznacz moderatorów