anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwykle jakiś problem z katalogiem

Methrylis
#13 Ambasador#

Próbuję wystawić maseczki bawełniane, ale jakiś ^$!@!# uznał, że ich miejsce to kategoria "książki popularnonaukowe" 🙃 W parametrach mają nawet ustalone, że owe maseczki mają twardą okładkę (to już ktoś mógł chociaż miękką wybrać, jak już się bawimy) oraz mają autorów zbiorowych 🙃 Grzecznie więc wszystko pozgłaszałam I CO? 

<zdjęcie, uprzejmie proszę moderację o zaakceptowanie @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ >

Methrylis_0-1663756133435.png

 

Opis zdjęcia: wszystkie zmiany zostały ODRZUCONE, ponieważ najwyraźniej maseczkom dane tkwić w książkach popularnonaukowych.

Powiedzieć, że nienawidzę tego katalogu to nic nie powiedzieć.

Proszę więc uprzejmie panie moderatorki, aby jednak podeszły do tej kwestii zdroworozsądkowo i mi jednak te maseczki przeniosły, no nie wiem, do maseczek? Przyznaję, że tych maseczkowych kategorii jest tak dużo, że nawet nie mam pewności, która jest właściwa. Ale na pewno nie jest nią literatura popularnonaukowa. 

Poniżej EANy wszystkich problematycznych maseczek (choć niewykluczone, że jeszcze jakieś się trafią, ponieważ ciągle jestem w trakcie wystawiania):

5901924473336

5901924473237

5901924473220

5901924473268

5901924473367

 

Z poważaniem,

rozsierdzona głupotą tego katalogu użytkowniczka allegro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

BOT-y od tworzenia katalogu pewnie widzą że da się coś z nich wyczytać .

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@kolekcjoner608 okej, jest to jakaś logika: na maseczkach są wyszyte literki, każda jedna ma jakąś literkę alfabetu. Widocznie bot uznał, że jak na maseczce są literki, a w książkach jest nawet jeszcze więcej literek, to maseczka musi być książką

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja tu widzę poważny błąd. UBRANIA POWINNY BYC W KSIĄŻKACH, PRZECIEŻ TAM ZAWSZE SĄ LITERKI JAK NIE NA CIUCHU TO NA METCE!!! :))

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

MASOWE PRZENOSZENIE WSZYSTKICH UBRAŃ DO KSIĄŻEK, BO MAJĄ LITERKI - CZAS START!

kto haruje przy katalogu, ten się w cyrku nie śmieje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli umie czytać czy zna tylko literki?BOT🤣

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis Wyjaśniam tę sprawę z odpowiednim zespołem. Odezwę się ponownie, gdy otrzymam odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@nat_not już widzę, że mi pozmieniali i wrzucili wszystko do maseczek bawełnianych. Grunt, że nie do innych książek, więc dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis Tak, dostałam potwierdzenie, że wprowadzono zmiany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów