anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog łączy produkt z nieprawidłowymi ilościami

Methrylis
#13 Ambasador#

Taki temat: mam na sprzedaż 1 sztukę balona, ale producent przewiduje ean tylko dla 50 lub 100 sztuk. W kategorii "balony" ilość jest jednym z wymaganych parametrów, więc czysto teoretycznie po odłączeniu nieprawidłowego produktu i wpisaniu poprawnej ilości, powinno stworzyć nowy produkt - a nie tworzy. Ciągle wymaga ode mnie połączenia z niewłaściwą ilością, a wiadomo, że nie mogę się zgodzić na takie łączenie, bo to wprowadzi w błąd klienta i za 2,5 zł będzie się domagał 100 balonów, które wyczytał z tytułu. Więc co z tym zrobić?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Od razu mówię, że chodzi mi o ogólny sposób - podsyłanie eanów nic nie da, bo takich przypadków jest całe mnóstwo.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

MikroLITY
#13 Ambasador#

W katalogu jest więcej takich pułapek. Np. dział baterie, jest tam rubryka data produkcji. Pod tym samym kodem EAN są różne daty produkcji. Klient zerknie 2022 r., a dostanie 2021 r. i zaraz będzie zadyma.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Ten katalog to w ogóle jest jedna wielka pułapka

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Methrylis Pułapka czy porażka ?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

W tym przypadku jedno nie wyklucza drugiego

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Methrylis Cześć. 🙂 W tym przypadku jedynym wyjściem będzie zamówienie kodu dla jednego produktu (jeśli producent wystąpił o EAN wyłącznie dla 50 lub 100 sztuk balonów, to nie wystawisz na tym samym kodzie jednej sztuki produktu). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Methrylis proponuję iść do któregoś marketu która ma własne marki i nie sprzedaje produktów na allegro, zakupić taki produkt i pożyczyć ean dla 1 balonu. Na bank marek własnych marketów na allegro nie ma

oznacz moderatorów