anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Wczoraj zgłaszałam zmianę opisu: prosiłam o poprawienie błedu dot. modelu, który to został poprawiony. Niestety wraz z nim pracownik "poprawił" kod produktu - na błędny. Sprawa została zgłoszona, prosiłam o zmianę kodu produktu na e-Gordo 7.8-S (18) . Moderator obiecał poprawienie danych. zamknęłam dyskusję tylko po to żeby dzisiaj się przekonać, że błąd nie tylko nie został naprawiony, ale pracownik postanowił sie popisac twórczościa własną. Drodzy państwo, po co wam w ogóle ten katalog jesli nie jestescie go w stanie bezbłędnie prowadzić, pracownicy poprawiaja dane na zasadzie "odwal sie" a skuteczność i szybkość edycji aukcji dramatycznie spada.. Proszę o edycję danych na PRAWIDŁOWE, czyli takie jakie nadaje PRODUCENT  a nie pracownik allegro. Nie płacimy po to żeby nam robiono wiecznie łaskę, bo komuś tam się nie chce w danej chwili pracować
Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Już działam w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dane wprowadzane przez panstwa pracownikow są nieprawidłowe, ale nikt nie chce ich poprawic. W efekcie zachodzi przypuszeczenie ze zezwalaja panstwo na sprzedaz nieoryginalnych produktów opisanych niezgodnie z danymi producenta. Gdzie mogę zgłosić skargę na pracownika allegro (chodzi mi o wewnętrzną jednostkę nadrzedną), poza prawnikiem, producentem i uokik. Boksuję się z tą sprawą od wczoraj, nie po raz pierwszy zresztą i z marnym skutkiem. Systematycznie utrudniacie pracę i marnujecie czas takimi działaniami.
kod.pngcrussis.png

oznacz moderatorów
ALL-DA
#13 Ambasador#

@sportiemocje składaj reklamacje (nie zgłoszenie) określ tam swoje roszczenia


Otrzymaną decyzje  możesz na dalszym etapie wykorzystać do złożenia skargi składnej odpowiednim instytucją czy kroków prawnych jeśli byś się na to decydował

oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, za poprawną edycję danych 🙂

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sportiemocje chwilowa radość, puki inny sprzedawca nie zgłosi zmian 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

w tej materii akurat niewiele może bo mam specyfikacje producenta a nie pośredników

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje Potwierdzam, poprawiliśmy już dane, które nam wskazałeś i polecamy się na przyszłość 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ Mam tą samą sytuacje z produktami: 

5905215671272
5905143216026
5905143216033
5905215671258
5905215670305
5905215671241
5905215671265

Allegro ugadza sobie samowolkę wpisując głupoty w miejsce modelu i kodu producenta... I poucza mnie że te informacją są złe... mnie... producenta... przecież to jakaś kpina !

oznacz moderatorów