anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katastrofalne błędy w bazie danych

www_bookoff_pl
#8 Zapaleniec#

Jestem oburzona błędami w bazie Allegro, do których powinnam jako sprzedawca się dostosować.
W mojej kategorii (Książki) 100% aukcji musi być połączonych. Dochodzi do takiego absurdu, że książka o modzie powinna wg. Allegro być w kategorii "Wiara, duchowość" ; książka science fiction po angielsku ma być w kategorii książek  polskich a już hitem jest książka "The art of happiness", której nie mogę wystawić, ponieważ wcześniej ktoś wgrał ją z błędem "The art of happines"(jedno "s" na końcu). Podobnych przykładów mam po dzisiejszym dniu o wiele więcej.
Pytanie brzmi : Czy ja, jako sprzedający mam się dostosować do **piiip**ycznych danych (a później np. dostawać negatywne komentarze od kupujących), czy mam przy prawie każdej pozycji zgłaszać błędy , czyli tak naprawdę odwalać czarną robotę dla Allegro za darmo ? Mam nadzieję, że dotrze do kogoś wyżej skala tego problemu....:/

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_bookoff_pl tak , masz się dostosować do **piiip**ycznych danych bo zgłaszanie błędów jest walką z wiatrakami .Wybieraj z katalogu produtk taki , aby w miarę możliwości pasował do Twojego i parametry jak najmniej wprowadzały w błąd potencjalnego kupującego . Na razie nic więcej nie zrobisz .

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

www_bookoff_pl

Nie dotrze. Allegro jest zadowolone z postępów produktyzacji. Zgłaszaj błędy, może je zatwierdzą a może ktoś następnego dnia coś znów zmieni. I tak masz dużo szczęścia że książki nowe. W używanych jest około 80% błędów.

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

Co chwila ktoś zakłada podobne tematy z problemami z produktami, ale allegro niestety nie reaguje wcale i odrzuca wszelkie proponowane zmiany. Dyskusja z pracownikami allegro to strata czasu.
Mam ten sam problem co Ty, w dodatku obsługa wmawia mi, że mój produkt nie nadaje się do tej kategorii a był tam sprzedawany od 15 lat... ale za to mogę go dać do innych nie związanych z tematem...
Na razie brak pomysłu co z tym zrobić mimo wykupionych własnych EAN

oznacz moderatorów

www_bookoff_pl
#8 Zapaleniec#

Dobrze wiedzieć, że wielu sprzedawców ma ten sam problem. Niestety rozmowy z allegro nic nie dają - powtarzane są te same formułki, które nie rozwiązują naszego, realnego problemu... A swoją drogą to przerażające jest, że tak wielu sprzedawców robi takie, karygodne błędy w opisie. Tak jakby tych książek na oczy nie widzieli....


oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@www_bookoff_pl to bicie głową w mur , może się ockną jak jak katalog będzie na tyle spindolony ,że o jakakolwiek naprawa możliwa nie będzie , ale znowu gostek na stołku żądny wykazania się inwecją wpadnie na jeszcze bardziej genialny pomysł i popraty przez tatusia pod beretem wyląduje jako brzemię na naszych barkach .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mówili że będzie lepiej i jest lepiej nie mówić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lepiej to już  było

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@www_bookoff_pl 

Oj tam, oj tam. Jedna literka mniej czy jedna więcej 😂

sienkiewicz.jpg

grzyby.jpg

to tak znalezione w 5 minut 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Kaliope_Brzeg  O Siekiewiczu to ja pamiętam taką piosenkę z czasów wczesnoszkolnych. A to pierwsza zwrotka:

"Siekiewicz*) walczył z Kolómbem na piki
dwa razy cztery, to razem jest pięć,
Eskimos plecie z wikliny koszyki,
a chadwało to hemiczny wzur na rtęć".

*) a może to była Kopernik, nie jestem pewna 🤣

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@szymela54

Kszychu Kolómb 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Co za matoł dodał taką ofertę? 🤣

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Już i wieszczów z błotem mieszają i literki zjadają, ciekawe kto i kiedy pochłonie allegro.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg a tam

DarkStoorM_0-1659639144406.png

 

Ale tak mnie coś tknęło... pozdrawiam dział produktyzacji 🙂 

(zobaczcie łączną liczbę produktów)

DarkStoorM_1-1659639203651.png

DarkStoorM_2-1659639336988.png

DarkStoorM_3-1659639368011.png

DarkStoorM_4-1659639583398.png

A o tej marce jeszcze nie słyszałem, pewnie coś z Ali

DarkStoorM_5-1659639627251.png

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DarkStoorM  

Ale jazda. Jednak ten katalog przerósł moje wyobrażenia 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

www_bookoff_pl
#8 Zapaleniec#

O kur..... nie wierzę. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać 🤔

 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg przecież w tych pozycjach nie ma błędów ortograficznych, tylko po prostu komuś się nie wcisnęła jedna literka

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@domkar04  

Toż pisałam o literce więcej czy też mniej 😊 Tak czy siak katalog mamy profesjonalny.

2022-08-04 (5).jpg

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg tego już nie podważę 😂

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

 

Ktoś zamawiał darmową reklamę?

DarkStoorM_1-1659650405102.png

 

A teraz z innej beczki

DarkStoorM_2-1659650850202.png

DarkStoorM_3-1659650908419.png

 

DarkStoorM_4-1659651014299.png

DarkStoorM_0-1659651360843.png

 

 

I TERAZ UWAGA 🤣🤣🤣 ja normalnie nie wytrzymię 🤣

DarkStoorM_5-1659651105353.png

 

oznacz moderatorów