anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katastrofalne błędy w bazie danych

www_bookoff_pl
#8 Zapaleniec#

Jestem oburzona błędami w bazie Allegro, do których powinnam jako sprzedawca się dostosować.
W mojej kategorii (Książki) 100% aukcji musi być połączonych. Dochodzi do takiego absurdu, że książka o modzie powinna wg. Allegro być w kategorii "Wiara, duchowość" ; książka science fiction po angielsku ma być w kategorii książek  polskich a już hitem jest książka "The art of happiness", której nie mogę wystawić, ponieważ wcześniej ktoś wgrał ją z błędem "The art of happines"(jedno "s" na końcu). Podobnych przykładów mam po dzisiejszym dniu o wiele więcej.
Pytanie brzmi : Czy ja, jako sprzedający mam się dostosować do **piiip**ycznych danych (a później np. dostawać negatywne komentarze od kupujących), czy mam przy prawie każdej pozycji zgłaszać błędy , czyli tak naprawdę odwalać czarną robotę dla Allegro za darmo ? Mam nadzieję, że dotrze do kogoś wyżej skala tego problemu....:/

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@papirus-rawa Małe krety? Kretki 😄

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.

oznacz moderatorów

FocusTradePL
#1 Nowicjusz#

Zgłaszanie też nie pomaga. Ja mam 8 bliźniaczych produktów, które różnią się okładką. 5 jest w kategorii prace ręczne 3 w kategorii książki. Nie da się tego zmienić, bo allegro odrzuca sugerowane zmiany 😉 

oznacz moderatorów