anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kategoria Internet - Serwisy internetowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Dlaczego włączyliście tam wymóg kodu EAN (katalog)? Chcieliście, aby w tej kategorii można było wystawiać tylko przez Allegro lokalnie? (chyba innych ofert nie ma) Nikt kto chce sprzedać serwis internetowy nie będzie rejestrował kodu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eskim83 Cześć. 🙂 Dzięki za tę uwagę, ale tak jak sam zauważyłeś — produkty bez kodu EAN możesz sprzedawać na Allegro Lokalnie lub zgłosić się do organizacji GS1 z prośbą o nadanie kodu dla produktu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Mam kody EAN i mogę je zużyć. Być może nie do końca rozumiem tą kategorię, ale tutaj każda oferta będzie indywidualna.

W jakiej kategorii mogę umieścić serwis www np. https: // example . com ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eskim83 A jaki dokładnie komunikat pojawia się, kiedy chcesz wystawić ofertę w kategorii numer 15825 (Elektronika - Komputery - Internet - Serwisy internetowe)?

EAN w kategorii "Serwisy internetowe" jest opcjonalny, dlatego daj proszę znać, w czym jest problem. 

Zrzut ekranu 2023-01-30 o 11.10.11.png

Aktualną listę kategorii, w której wymagany jest kod EAN, znajdziesz tutaj: https://assets.allegrostatic.com/popart-attachments/att-21c1f3b0-1875-4b9e-95c9-6e11e1e532e8 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Aukcje były wystawione, ale z jakiegoś powodu umarły. Komunikat widoczny w "mój sortyment" to "Brak wymogu połączenia".

Domeny, serwisy internetowe itp. wystawione były (teraz jeszcze raz sprawdziłem) w "Allegro > Elektronika > Komputery > Internet > Serwisy internetowe".

Zresztą sam fakt, że w zasadzie nie ma tam innych ofert, niż z Allegro Lokalne już wygląda "podejrzanie".

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Eskim83 Podaj mi proszę przykładowe oferty, których dotyczy ta sprawa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Wszystko już się wyjaśniło. Komunikat "brak wymogu połączenia" oznacza, że nie trzeba łączyć z katalogiem, tak jak wspomniałaś.

A co do samych ofert - dawno już nic nie wystawiałem na prywatnym koncie i pewnie zmieniły się jakieś zasady - aukcje się zakończyły samoistnie.

Namieszałem, ale grunt że się wyjaśniło. Dzięki za pomoc. Plusik.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów