anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kategoria oferty (66789) nie pasuje do kategorii produktu (66788).

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklep_Julo
#9 Pomysłodawca#

Chciałam ponownie wystawić produkt  Czytaj z Albikiem ISBN 8590228044709, nie mogę wznowić oferty i pojawia mi się komunikat "Kategoria oferty (66789) nie pasuje do kategorii produktu (66788).". Jak mogę rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Julo Czy możesz podać mi numer tej oferty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ nie ma tygodnia bez takiego kwiatka : 8928100544 - z ostatniego tygodnia , jak widać po numerze oferty aktywna była dość długo , a teraz się cóś nie zgadza .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Co dokładnie się w tej ofercie nie zgadza? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ a skąd Złotko mam wiedzieć , komunikat ten sam co u @Sklep_Julo uniemożliwiający wznowienie oferty . Od 6 lut 2020 wszystko było OK , a teraz ni stąd ni z owąd komunikat i ZONK

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
Sklep_Julo
#9 Pomysłodawca#
Nr oferty 13220941376
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Sklep_Julo  najprościej:

1) wystaw podobny

2) podczas wystawiania w ofercie wybrać kategorie produktu 66788

3) wystawić w tej kategorii w której jest produkt w katalogu

oznacz moderatorów
the-foe
#12 Orędownik#

Ktoś zgłosił zmianę kategorii a Allegro to zatwierdziła. Z tego co widzę, oni zatwierdzają wszystko jak leci. Więc zgłoś zmianę kategorii na tę Twoją.

oznacz moderatorów
Sklep_Julo
#9 Pomysłodawca#

To chyba jedyna możliwość + wystawienie od nowa produktu żeby w ogóle sprzedawać. Po czasie nie można już w edycji zmienić kategorii, szkoda jedynie czasu i obserwujących tę starą ofertę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_Julo Twoja oferta jest w kategorii: Allegro >  Kultura i rozrywka >  Książki i Komiksy >  Książki dla dzieci >  Encyklopedie, słowniki i atlasy, natomiast produkt w kategorii: Kultura i rozrywka -> Książki i Komiksy -> Książki dla dzieci -> Książki do nauki czytania, pisania i liczenia.
Kategoria, w której masz wystawioną ofertę nie jest też w zbiorze kategorii podobnych. 
Dlatego konieczna będzie zmiana kategorii oferty, mogę poprosić o to odpowiedni zespół, ale potrzebuję Twojego potwierdzenia. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów