anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy katalog allegro będzie kompletny?

Tomasz_Torun1
#9 Pomysłodawca#

gzdie jest lista produktów, których nie ma w katalogu allegro. Mam problem z wystawieniem co trzeciego przedmiotu. Jezieli człowiek jeszcze ich nie wymyślił, bo nie ma na allegro, a fizyzcznie nimy dysponuję, to wyba są sporo warte. To są jakieś kpiny. Zaczynam to wystawiać zupełnie na pałę, bez wnikania. 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne dużo wody upłynie, są pełne błędów.😣

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

katalog allegro kompletny ?:) Stawiam, że NIGDY

Ja to mam nadzieje, że sobie odpuszczą ten "projekt" i bedzie sie wystawiac jak kilka lat temu

Serio było tak źle ? Wg mnie bylo bardzo dobrze.Nikt nikomu nie ingerowal w tytuł, kazda oferta byla widoczna. Wszystko ładnie sie krecilo.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie daje większych szans aby można stworzyć kompletny katalog i by nie było z nim problemów . Łatwiej kijem Wiśle zawrócić niż uporządkować ten bałagan ale życzę powodzenia .

oznacz moderatorów

Tomasz_Torun1
#9 Pomysłodawca#

Mam pełno starych książek, jak się okazuje niektóre dość wartościowe. Żal mi jednak czasu na zabawy w dodawanie tego. Niby ISBN nieobowiązkowy, a wymagany, poza tym produktu nie ma. To samo z niektórymi telefonami. Zmierza to w złym kierunku, odwrotnie do pierwotnego zamysłu, bo teraz dopiero wychodzą bzdury. Szkoda czasu, pojeżdżę sobie na rowerze zamiast w to wnikać. 

oznacz moderatorów

cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

@Tomasz_Torun1Nigdy, bo coraz więcej osób się przenosi na inne platformy sprzedaży.

Z nerwów na te zmiany co tu wprowadzają w ostatnich latach, które tak miały pomagać sprzedającym jak i kupującym. Ale przynoszą całkowicie odwrotny skutek.

A jak nie będzie sprzedających to i katalogu nie będzie komu tworzyć i poprawiać błędnie wpisanych parametrów.

Bo tym zajmują się sprzedający nie Allegro.

Śpieszmy się cieszyć tym co mamy, bo to mogą być ostatnie chwile Allegro 😂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Poko co można powiedzieć że jest kompletny "niewypał".

oznacz moderatorów