anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konkurencja łączy swoje oferty z naszymi produktami

Brzozowa_Dolina
#7 Wielbiciel#

Nasza firma zajmuje się produkcją olejów tłoczonych na zimno. 90% naszych olejów to najlepiej sprzedające się oleje na Allegro. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, że nieuczciwe firmy z branży łączą swoje oferty z naszymi produktami w katalogu Allegro, w wyniku tego nieświadomy klient konkurencyjnej firmy kupuje produkt wątpliwej jakości, myśląc że nabył nasz produkt. Następnie niezadowolony klient tej firmy chcąc wyrazić opinie dotyczącą swojego zakupu klika "oceń produkt" i dodaje ocenę do naszego produktu z katalogu Allegro. Dodatkowo w naszej ofercie sprzedaży pojawia się okienko z hasłem " inne oferty tego produktu" - czyli nieuczciwa konkurencja ma również darmową reklamę w naszej ofercie sprzedaży.

Wiem, że mogę zgłaszać oferty błędnie powiązane z produktem. Ale w przypadku wielu aukcji, musielibyśmy praktycznie non stop to sprawdzać, zajmuje to bardzo dużo czasu. Nawet gdy allegro usunie powiązanie to po jakimś czasie znowu one się pojawiają. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Brzozowa_Dolina nie ma innego rozwiązania , tylko zgłaszanie , niemniej to walka z wiatrakami .

oznacz moderatorów