anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto dołączył 3 produkt do zestawu 2 produktów?

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Jak w temacie.

Na moim drugim koncie AGLOPRIMA1 oferta: 12701893538

Wystawiam zestaw 2 produktów. Dzbanek próżniowy i butelka próżniowa Pika

 

Klient kupił taki zestaw.

Wchodzę na Allegro by zrealizować zamówienie, a tam mam zestaw 3 produktów, w tym jakiś dzbanek pojemnik do miksowania, którego nie miałam nie mam i nie planuję mieć w sprzedaży.

 

zestaw.JPG

 

Przecież za chwilę (chyba jeszcze nie odebrał paczki) będzie dym, że miały być 3 rzeczy nie dwie.

I niby ja mam za to odpowiadać?

Pierwszy produkt w ofercie na podstawie, którego powstał zestaw czyli dzbanek próżniowy jest poprawnie połączony z katalogiem

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 podpięłaś się pod katalog z Dzbankiem lub ktoś dokonał w nim zmiany 😞

Oferta to jeden wielki bajzel 😞

Co innego na zdjęciu a co innego w ofercie w tytule katalogu dzbanek i butelka 😞

Produkty w tym zestawie (2)
kostas11_2-1685442128891.jpeg

 

DZBANEK POJEMNIK DO MIKSOWANIA PLASTIKOWY 2 L
 
kostas11_3-1685442128890.jpeg

 

Butelka Pika 600 ml
 
________
Κώστας
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Wiem na czym polega błąd, ale życzę sobie odpowiedzi od Allegro jakim prawem pojawiła się taka zmiana, bo za chwile będę miała awanturę od klienta i potrzebuje podkładki na to, że nie jestem wielbłądem.

Ja dzbanek podpinałam poprawnie i jest poprawnie, sprawdziłam w edycji.

Tylko ten dzbanek do miksowania jest z d..y wzięty

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

to norma, mój wkład lusterka w cenie 38zł, stał się tarczami hamulcowymi za 400zł. Ramie wycieraczki, które pasowało do kilku modeli aut, nagle ma zastosowanie w połowie aut jeżdżących po drogach itp. Moje własne produkty dostaje jakieś obce EAN innych producentów. Podobnych przykładów mam wiele, allegro łaskawie zgłasza błędy w katalogu i na tym polega ich działanie. Totalna zlewka.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 sprawdziłam to i produkt, z którym połączyłaś ofertę został utworzony w katalogu Allegro 8.10.2020 roku i od tamtej pory nie były zgłoszone do niego żadne sugestie, jeśli chodzi o zmiany to dodany został tylko parametr dotyczący możliwości mrożenia, więc przykro mi, ale wychodzi na to, że oferta została błędnie połączona z katalogiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A przez kogo?

Bo nie przez mnie.

Po kodzie EAN podstawia się poprawnie jako dzbanek próżniowy

 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Butelka po EAN również podstawia się poprawnie.

Skąd w zestawie bierze się dzbanek do miksowania?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 nie, produkt został stworzony na podstawie danych od innego sprzedającego. Po wpisaniu EAN 3831091708974, wyświetlamy "Pojemniki próżniowe Vita-My (dzbanek i 2 pokrywki)".

la_nika_0-1685451462166.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika I to jest poprawny produkt. Pojemnik, dzbanek jak zawał tak zwał na obrazku i w naturze to jest to samo

A widzisz tam gdzieś informacje o dzbanku do miksowania? bo ja nie 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 nie widzę, ale Twoja oferta nie była połączona z tym produktem, więc wciąż sprowadza się to do błędnego połączenia oferty z katalogiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Przepraszam, ale nie rozumiem co do mnie piszesz.

Co jest źle połączone?

ta oferta: https://allegro.pl/oferta/vita-my-dzbanek-pojemnik-prozniowy-do-sokow-mleka-11985190334, która była bazą tego zestawu?

czy ta: https://allegro.pl/oferta/prozniowa-szklana-butelka-pika-do-sokow-600-ml-12697669052 która była dołączona do powyższej?

W żadnej się nie objawia dzbanek do miksowania

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 oferta, którą podałaś - 12701893538 była połączona z produktem o ID 23e92f85-b72d-44c8-840b-9f5504c74617, który nazywał się "DZBANEK POJEMNIK DO MIKSOWANIA PLASTIKOWY 2 L". Rozumiem, że zestaw produktowy został utworzony na formularzu wystawiania? Najprawdopodobniej to wtedy wybrany został niewłaściwy produkt z katalogu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika 

Jak mam wybrać "właściwy" produkt z katalogu skoro po wyszukaniu po kodzie EAN podstawia się tylko jeden?

Zestaw został stworzony na zasadzie wystaw podobny i do tego co już było dołączyłam butelkę. I nic nie wiem o jakimś dzbanku do miksowania.

Nie jestem **piiip**ką, która nie wie co robi, nie wystawiam pierwszy raz oferty na Allegro i czytam ze zrozumieniem (wiem, mało to popularne) co ten **piiip**yczny system do mnie pisze. Ale jestem jedyną osobą obsługująca sprzedaż w firmie i nie dam rady zajrzeć codziennie do każdej wystawionej aukcji by sprawdzić co tym razem się zmieniło

Allegro robi **piiip**ów ze sprzedawców, a potem nie ono musi się tłumaczyć przed klientami.

Wiem, nie muszę tu sprzedawać, ale wybór mam żaden, bo zależy to od mojego pracodawcy.

oznacz moderatorów