anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nazwa "modyfikator plus" - którego produktu dotyczy?

nantri_01
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Wpisałem w szukajkę "modyfikator plus": zaświeciły trzy różne produkty:

1. Xado maximum oraz XADO 1Stage  z nazwą "modyfikator plus"  - znalazłem kody EAN i chyba sprzedający " z rozpędu" popełnił coś... .

2. Modyfikator plus  - kodu EAN nigdzie nie znalazłem. Butelka metalowa (pomijając etykietkę na niej) idealnie odpowiada rosyjskiemu produktowi nazwanemu (oryginalna nazwa) UM2( УМ2 модификатор трення). Czy to przypadkowa zbieżność z produktem firmy ABTOKON Moskwa?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nantri_01 jeśli uważasz, że jakaś oferta łamie zasady regulaminu, kliknij proszę "zgłoś naruszenie zasad", odpowiedni zespół zweryfikuje Twoje zgłoszenie. 
Jeśli chcesz otrzymać widok ofertowy, a nie produktowy, kliknij proszę rozłącz te same oferty, wówczas zobaczysz osobno wszystkie oferty i mam nadzieję, że będzie Ci łatwiej znaleźć to czego szukasz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nantri_01
#9 Pomysłodawca#

Kilka dni wstecz zgłosiłem - ZERO odzewu. 

W jednej swojej aukcji użyłem "modyfikator oil" - dostałem upomnienie wraz z usunięciem aukcji za ...chyba za użycie określenia "modyfikator". 

Uznałem że mogę tu poruszyć coś, co uważam za uznaniowość w ferowaniu - co właściwe a co nie i dla kogo. 

Drugi raz pytania  nie będę zadawać - szkoda czasu. 😶

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nantri_01 a czy możesz podać numer oferty, którą zgłosiłeś? I numer oferty, która została zakończona przez nas?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nantri_01
#9 Pomysłodawca#

Numer oferty  - możliwe że to ten13192642766

(nie mam praktyki) nie było mnie tu ponad dwa lata. 

To już nie ma znaczenia, nie ma też znaczenia zgłaszanie zmian w katalogu - to już też przechodziłem - efekt negatywny. Preparaty i firma są mi znane od ponad 20 lat a jakieś 16 lat z nią współpracuję. Robiłem tłumaczenia katalogów, wykonanych prób, badań i tp. na język polski. Jestem starym  inżynierem po politechnice i zakres nauki "TRIBOLOGIA" nie jest mi czymś obcym a to właśnie o tę wiedzę wciąż zaczepia.  Spotykam oferty produktów z opisami "pod laika" podpierając się odkryciami naukowymi a które nijak nie odnoszą się do oferowanego produktu. Widzę produkty pochodzenia rosyjskiego jak wymieniony "MODYFIKATOR PLUS" a tam ni numeru katalogowego, ni numeru EAN...wojennotajne jakieś? Zapis "modyfikator plus" dolepił w tytule oferty jakiś czas temu sprzedawca zupełnie innego produktu. 

Wychodzę na don Kichota...Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

nantri_01
#9 Pomysłodawca#

"czy wśród zamieszonych odpowiedzi znalazło się rozwiązanie twojego problemu?" - to nie mój problem a Allegro że jednym pozwala na takie łączenie a innym usuwa oferty. To że celem wystawiającego  jest naganianie kupujących poprzez wyrazy kluczowe  to oczywistość. 

 

oznacz moderatorów