anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta błędnie powiązana z produktem

A-1cat
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem ofertę błędnie powiązaną z produktem, allegro nie reaguje co dalej? Inny sprzedający z konkurencji podpiął swoją ofertę do mojego produktu pomimo to iż parametry i opis oraz tytuł różnią się diametralnie od mojego produktu. Inna waga inna długość itd. Dodatkowo kiedy tworzyłem swój produkt w nazwie dodałem swoją nazwę firmy , widać ją również w zdjęciu głównym dodanym w katalogu allegro oraz w serwisie GS1 polska. Jak widać to nic nie dało.    Oferta błędnie powiązana : https://allegro.pl/oferta/klej-pdr-najlepszy-mocny-czarny-oryginalny-grad-kg-12776691812   A to moja oferta i produkt : https://allegro.pl/oferta/klej-czarny-10-szt-pdr-usuwanie-wgniecen-mega-moc-12532399605 . Co robić , może pomoże moderator bo przez zgłoszenie nic nie daje ?       

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@A-1cat Kiedy zgłosiłeś błędne powiązanie? Na weryfikację trzeba poczekać. Staramy się przeprowadzać ją najszybciej jak to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

A-1cat
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem kilka dni temu (czekałem 3 dni robocze) i do dzisiaj , niestety brak reakcji . Dodatkowo przy zgłoszeniu przydał by się jakiś nr. zgłoszenia lub email zwrotny bo zgłaszający nie wie czy ktoś w ogóle zajął się sprawą . Taka drobna sugestia.

oznacz moderatorów

A-1cat
#8 Zapaleniec#

Witam, czy wiadomo już coś w mojej sprawie.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@A-1cat  podaj numer oferty i popros moderatorów. Ja już dwa razy zglaszałem takie produkty które nie były odpinane mimo zgłoszeń. Po interwencji moderacji udąlo sie odpiąc błednie podpięte produkty.

oznacz moderatorów

A-1cat
#8 Zapaleniec#

Przecież podałem nr. oferty i poprosiłem moderatorów i czekam od soboty na gadane a zgłaszałem tydzień temu dwa razy. Te produktyzacje to porażka allegro tylko nikt nie chce sie do tego przyznać.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@A-1cat konsultuję już Twoje zgłoszenie z zespołem i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

A-1cat
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, będę czekał.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@A-1cat Zgodnie z obietnicą, wracam z informacją, że usunęliśmy już błędne powiązanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

A-1cat
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. A1-CAT

oznacz moderatorów