anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty błędnie połączone z katalogiem

_Likos_
#21 Demiurg#

Przed chwila otrzymalismy maila " połączylismy Twoje oferty z produktami"

Oto jak wygląda jedna z ofert POŁĄCZONYCH AUTOMATYCZNIE PRZEZ SYSTEM ALLEGRO"

https://allegro.pl/oferta/plantico-aster-karlowy-zolty-ksantypa-1g-11680325224?order=p&offerTypeBuyN...

 

Jak widzimy weług katalogu jest to POMIDOR KOKATAJLOWY natomiast podpięte produkty to RÓŻNEGO RZODZAJU KWIATKI różnych odmian,rodzajów i różnych sprzedawców. A oferty pomidora nie ma tam nawet jednej !!!!!!!

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ZROBIŁ TO SYSTEM ALLEGRO A NIE MY w tej sytuacji P[ROSZE O ZMIANE REGULAMINU PRODUKTYZACJI i nie pisanie kupującycm że za POŁĄCZNIE OFERTY Z KATALOGIEM ODPOWIADA SPRZEDAWCA !!!!!!!!!!!!!

Dla jasności a nie to nie jest pierwsza taka sytuacja ani nie jest to jedna oferta którą można by było ręcznie odpiąć i poprawić.

@k_owczarek1  czy to tak będzie wiecznie trwalo ???? To jaki jest sens katalogu ???? A w aplikacji gdzie kupujący widzi TYLKO NAZWE PRODUKTU Z KATALOGU kto sie będzie tłumaczył????

 

To juz naprawde nie jest ani straszne ani śmieszne . TO ZACZYNA BYĆ MASAKRA.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz zgłaszać, nic innego nie pozostaje.🤗

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LEW433  powiem brutalnie BEZ JAJ takie maile otrzymujemy co drugi dzień, na dwóch kontach od kilku do kilkunastu aukcji. JA TO ZGŁASZAM CHOĆBY TUTAJ zresztą po raz kolejny juz.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ no to bierzesz druki, maile i wio do UOKiK 😄

Inaczej się widzę nie da 😞 nie wiem czy śledziłeś wątek o omnibusie i temat dopisku że cena jest z 30 dni jak UOKiK bąknął od razu dopisali "Najniższa cena z 30 dni przed obniżką"

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dyrektywa-omnibus/m-p/503603/highlight/tr...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ dziękuję za Twoje zgłoszenie. Działam w tej sprawie, problem polega na tym, że w produkcie parametrem identyfikującym jest tylko Marka. Poprosiłam już o odłączenie ofert i zmiany w nazwie regułach łączenia ofert.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika czy Wy nie zdajecie sobie sprawy ile to pracy kosztuje sprzedawców, wasz automat łączy a sprzedawca musi ręcznie walczyć 😞

Nie lepiej wysyłać maila "Czy możemy połączyć Twoje oferty z produktami" i guziczek do potwierdzenia !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 przekażę Twoją sugestię dotyczącą automatycznego łączenia ofert do zespołu, który zajmuje się katalogiem produktów. Jedyne co mogę w tej chwili zaproponować to zgłaszanie takich spraw i problemów np. tutaj na forum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@la_nika  a ja bym zaproponował aby STOSOWAĆ KODY EAN które są podobno wymagane.

Kazdy z tych produktów ma inny ean . Wystarczyłby brać go pod uwage.

"Jedyne co mogę w tej chwili zaproponować to zgłaszanie takich spraw i problemów np. tutaj na forum. " - Przepraszam Cie ale to walka z wiatrakami.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   cóż @la_nika  dziekuje za wczorajszą interwencje dziś przynajmniej częśc z ofert zle połączonych kwiatków została odłączona i są bez katalogu. Ale jak juz mówiłem dalej walczymy z wiatrakami. Dziś  otrzymaliśmy kolejnego maila o połączonych ofertach i systemowi wysżło cos takiego:

https://allegro.pl/oferta/plantico-lubczyk-ogrodowy-0-5g-11617552760?order=p&offerTypeBuyNow=1#inne-...

Czyli produkt "mikrolistki" a podłączone milion różnych nasion ziól . Super

Jeśli allegro nie zrobi czegoś systemowo to przepraszam ale bede Wam często głowe zawracał bo takich produktów nawet nie ma jak zgłosić do poprawki. A takie zgłoszenia choćby tutaj to dla mnie podstawa do ewentualnego zabezpieczenia przed roszczeniami klientów którzy chcieli kupic "mikrolistki" a otrzymają "lubczyk"

W razie jakichkowliek tego tupu reklamacji na pewno nie zgodze sie na tłumaczenia allegro że t"to sprzedający odpowiada za połącznie produktu" . Mam screeny z moich zgloszen także tych na AG i w przypadku ewentualnej dyskusji zostaną one udostępnione. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Zgłosiłam wskazany przez Ciebie dzisiaj przypadek do weryfikacji i odłączenia błędnie powiązanych z produktem ofert.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

importujemy z Chin zamawiamy dobrej jakości towar droższy lepszy jakościowo wykupujemy eany wystawiamy na allegro konkurencja kupuje chłam w wólce kosowskiej łączą się do naszego produktu wielokrotnie zgłaszaliśmy oferty odpowiedź allegro nie ma powodu do rozłączenia .Klienci pod ofertą piszą nie miłe recenzje nie do naszego towaru np ta oferta zgłoszona i nic to nie nasz produkt https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-robienia-bransoletek-literki-koraliki-13151925068  prosze zróbcie coś z tym bo nie ma dalej sensu dbać o cokolwiek

oznacz moderatorów