anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ogromny Bałagan w produktach

OskaritoSSS
#9 Pomysłodawca#

Allegro dalej nic nie robi z tym chaosem w produktach, a w tytułach aukcji są totalne bzdury! szacując ok. 70% -80% aukcji w kategoriach przedmiotów używanych ma błędne parametry i tytuł. Czy możemy liczyć że Allegro zmieni tytuł aukcji na ten , który napisał autor? Ten z produktu niestety nie pozwala na poprawne odnalezienie produktu.  W kilka minut znajde w Allegro setki takich aukcji czy allegro potrafi je poprawić skoro nie zna parametrów produktu bo nie ma o tym pojęcia??? Ja już nie wiem jak mam wystawiać aukcję zwłaszcza że nie zawsze znam numer OE produktu a te z allegro są w 98% błędne

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Methrylis
#13 Ambasador#

@mdrogeria obawiam się, że to jest właśnie ich podejście - Polak potrafi, więc sobie ze wszystkim poradzi, z tym chrzanionym katalogiem też. I tylko z tą "wiarą w nas" nas zostawiają, próżno szukać jakiegokolwiek innego wsparcia.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Polak potrafi i nie lubi jak go robią w (konia) a czas pokaże kto na tym więcej straci . 

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jakiś czas temu wystawiałem nowe produkty na sprzedaż, przykładowe numery EAN:

5901986798842

5901986798828

Były zgłaszane błędy lub dodawane nowe produkty do katalogu (ogólnie tych produktów jest kilkanaście). Wszystko udało się zrobić i połączyć, parametry z opakowań i strony internetowej producenta.

Dziś wchodzę żeby edytować produkt a tam komunikat, że moja oferta różni się od produktu z katalogu. Okazało się, że jeden ze sprzedawców na Allegro (zdecydowanie większy niż firma w której pracuje) wpisał swoje wewnętrzne kody na produkty a Allegro to zaakceptowało. 

Czy ktoś z Allegro w jakikolwiek sposób weryfikuje to co podają sprzedawcy przy zgłaszaniu błędów? Jaki jest sens zgłaszać błędy skoro za chwilę ktoś zgłosi swoją wersję? Będziemy tak dodawać sobie roboty aż komuś się znudzi?

Teraz będę siedział i poprawiał czyjeś błędy zamiast zając się dodawaniem nowych produktów...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ "Dziś wchodzę żeby edytować produkt a tam komunikat, że moja oferta różni się od produktu z katalogu. Okazało się, że jeden ze sprzedawców na Allegro (zdecydowanie większy niż firma w której pracuje) wpisał swoje wewnętrzne kody na produkty a Allegro to zaakceptowało." 

Żebym mogła odnieść się do Twojego pytania, podaj mi proszę numer tej oferty. Przykro mi, ale bez konkretnego numeru nie jestem w stanie sprawdzić sytuacji, którą opisujesz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ Dostałam Twoją wiadomość, więc bardzo dziękuję. Już wyjaśniam co zadziało w Twojej sprawie i jak tylko dostanę szczegóły, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

To nic nie zmieni gdy będziemy wiedzieli co zadziało się w tej sprawie. Szczerze mówiąc przestało mnie to interesować. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ dostałam odpowiedź w Twojej sprawie od zespołu zajmującego się katalogiem produktów, że niestety nie jesteśmy w stanie odnaleźć żadnych zmian oraz zgłoszeń sugestii w produktach, o EANach, które wskazałeś. Natomiast kody producenta rzeczywiście wymagają poprawy w tych przykładach, dlatego zgłoś nam proszę swoje sugestie przez ten formularz.  Gdyby zostały odrzucone, napisz tutaj proszę ponownie, a wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

renifer611
#9 Pomysłodawca#

Wielu moich znajomych ,sami naprawiający samochody przestali zaglądać do Allegro,bo nie mogą znaleźć konkretnych części samochodowych,wolą jeździć do sklepu,a jeszcze przed zmianami byli zachwyceni

oznacz moderatorów