anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opinie Klientów

techglobal
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Czy allegro planuje powrócić do uprzedniej opcji oceniania przez Klientów zakupionych produktów?

Co mam dokładnie na myśli:

Dla zobrazowania mamy 10 sprzedających, z czego 5 dba o jakość produktu, opakowania, tym że jest to nowy produkt, ładnie zapakowany, pewnego źródła itd. a reszta 5ciu sprzedawców wypycha aby się pozbyć staroci. 

Teraz Klient nie zależnie u którego sprzedawcy Kliknie na opinię to widzi zebrane od każdego sprzedawcy opinie w jednym miejscu. 

Czyli Klient widząc negatywne lub pozytywne opinie nie wie od którego Sprzedawcy dany towar pochodzi. W oczach sprzedawców rzetelnych połączenie opinii działa na ich niekorzyść. 

 

Klient kiedyś szukając dany towar musiał przejrzeć różne aukcje i porównać opinie jakie są o danym sprzedawcy, względem opinii towaru który sprzedał. To oddzielało towar pewny i sprzedawców wiarygodnych. 

Jestem zdziwiony że poszło to w tą stronę jaką ma **amaz*on*, a może przygotowujecie państwo system pod sprzedaż , lub połączenie  z**amaz**onem? U nich wystawianie opinii też tak działa, że nie wiadomo co i od kogo się kupuje. 

Pozdrawiam

Dawid M.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#19 Nestor#

@techglobal 

Cześć Dawid.

"Czy allegro planuje powrócić do uprzedniej opcji oceniania przez Klientów zakupionych produktów?"

Zależy kogo chcesz zapytać? Jak moderacje Allegro to wezwij ich w następnym poście używając opcji "oznacz moderatorów". Jak nas, użytkowników to ja napiszę tak.

Władze, zarząd Allegro produktyzację w tej postaci traktuje wręcz priorytetowo. Oni są z tego dumni. Na pewno nie planują nic zmieniać.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@serwis-texas Oby tylko tej produktyzacji nie chcieli jeszcze na siłę udoskonalać bo tego to możemy już nie wytrzymać.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kolekcjoner608  Miejmy nadzieję 🙂

oznacz moderatorów