anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oto dlaczego Allegro nie powinno zajmować się produktyzacją.

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Jeśli tak opisują produkty w swoim sklepie, to nie liczcie na to, że będą prawidłowo oceniać zgłoszenia błędów w katalogu od sprzedawców. 😜

Przechwytywanie zawartości sieci Web_8-3-2023_02352_allegro_pl.jpeg

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

az1rael
#21 Demiurg#

Przynajmniej antena się zgadza a mogłobyć wszystko dosłownie nawet dmuchana lala

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wygląda trochę jak jakiś sputnik ,więc teoretycznie można ją nazwać -satelitarna.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@medalik_2009 

Ale spokojnie. Ja mam rozwiązanie. Remedium na wszelkie kłopoty. Trochę więcej nadzieji.

bledny produkt.jpg

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Opis tez może wprowadzać w błąd

"Zakres Częstotliwości: 174 – 230 MHz, 470 – 790 MHz"

a chwile później już mamy info, że:

Działa w dwóch zakresach częstotliwości: Na paśmie VHF : 174 – 230 MHz oraz na paśmie UHF: 470 – 862 MHz.

ile jest konkretnie ?

oznacz moderatorów

nokkia24
#9 Pomysłodawca#

Jest dużo takich błędów na allegro.Jako klient jestem zdezoriętowana takimi właśnie ofertami.Jak to jest że niektórzy sprzedawny dobrze wystawiają ofertę a niekrórzy nie? Mają po prostu szczęście?

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@nokkia24 ja mogę powiedzieć tylko dlaczego tak jest w OSA. Oferty wystawiają tam ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o sprzedawanym asortymencie. Wystawiają metodą kopiowania zdjęć i opisów innych sprzedawców.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Nie znam daty, z której pochodzi ten zrzut, ale ta oferta nie jest dostępna w Oficjalnym sklepie Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ 8.03.23 godz. 2:35

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

A za to nega dostali 🙂

produktyzacja.JPG

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

skasują sobie allegrosedziaadwokatprokuratorwjednym.jpg

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@brakestop wykluczone to chyba nie są takie, które sobie skasowali, tylko takie wystawione przez jednego użytkownika w zbyt krótkim czasie, aby je zaliczyć jako osobne oceny. Nie muszą sobie kasować komentarzy, bo promowania mają za darmo, nie zawieszą sobie konta za kiepską jakość sprzedaży, a jak procent pozytywów spadnie poniżej 98% to sobie wstawią smarta -> patrz konto Allegro_Outlet

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

czyli to takie państwo w państwie ?

Nas sprzedających zniechęcić, zniszczyć, przegonić i żeby zostało samo Allegro Allegro ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ich zabawki ,ich podwórko ,ich reguły .

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Auć .. byłem i zerknąłem.

Mam ochotę zgłosić naruszenie zasad Allegro.

Oferta wprowadza w błąd.

 

https://allegro.pl/oferta/outlet-opona-gt-radial-champiro-fe1-225-55r17-101-12709386156

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

A tego właśnie nie rozumiem. Na jakiej oni zasadzie sobie przydzielili SMARTA?

Ktoś, coś?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@vonNogay jak myślisz, dosłali klientowi brakujące sztuki, tak jak nakazują to w dyskusjach prywatnym sprzedawcom, który odpowiadą za błędne połączenie z katalogiem? Czy jednakże zwalili to na błąd w katalogu? Hmmmm

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W takich sytuacjach wyjątkowo sprzedawca nie jest niczemu winien.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Halfrunt była na forum opisywana taka sprawa i jedyne co allegro klientowi zaproponowało to możliwość odesłania towaru i zwrot kasy 🙂

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@vonNogay no właśnie, bo w gadane mogę kilka znaleźć takich, gdzie na prywatnego sprzedawcę w dyskusji Allegro kładło nacisk na dosłanie brakujących sztuk.

oznacz moderatorów