anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pismo Odstąpienia od umowy

Moniczka0704
#8 Zapaleniec#

Witam. Czy jest możliwość abym uzyskała pismo Odstąpienia od umowy. Mam taki problem ze musze to udokumentować podczas zgłaszania reklamacji 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#19 Nestor#

Post w katalogu produktów. Odstąpienie od umowy do reklamacji. Ja się nie podejmuje 🙂

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Moniczka0704 do zgłoszenia reklamacji nie jest potrzebne odstąpienie od umowy. Takie odstąpienie sprawia, ze przestajesz być właścicielem reklamowanego produktu i nie masz po co składać reklamacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Moniczka0704 Opisz szerzej problem, podczas składania reklamacji nie jest potrzebne pismo odstąpienia od umowy zakupu, jak nie wiesz dokładnie jak napisać reklamację to opisz problem i otwórz dyskusję a tam masz pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

Moniczka0704
#8 Zapaleniec#

Witam. Chodzi o to że odsyłałam zlewozmywak do sprzedawcy i dotarł do niego uszkodzony. Sporządzili protokół szkody z przewoźnikiem i sprzedawca zadziwił do mnie ze mam ubiegać się o zwrot środków do przewoznika ale z jakiej racji. Więc udałam się do rzecznika praw konsumenta który sporządził mi pismo ktore muszę wysłać i najlepiej jakbym miała pismo Odstąpienia od mowy jako dowód 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem dlaczego chcesz odstępować od umowy zakupu, protokół szkody masz i składasz reklamację u przewoźnika>oczywiste. Pytanie jest inne, czy ten zwrot(reklamacja) w  jaki sposób była odsyłana?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Ale od kogo to odstąpienie Ty chcesz mieć?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Moniczka0704 Jaki był powód odesłania tego zlewozmywaka do sprzedającego?
Reklamacja czy odstąpienie od umowy?

oznacz moderatorów

Moniczka0704
#8 Zapaleniec#

Odstąpienie od umowy z sesji nie pasuje mi 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Moniczka0704 jak ci nie pasuje to co jest dostępne, to napisz sobie takie jakie ci pasuje. Nikt za ciebie tego nie zrobi.  No chyba, że rzecznik praw konsumenta. 

oznacz moderatorów

Moniczka0704
#8 Zapaleniec#

Ehh ludu. Podczas składania zwrotu zaznaczyłam odstąpienie od umowy "nie pasuje mi" w sensie ze produkt mi nie odpowiada. I chciałabym na to jakoś dokument i chciałam się dowiedzieć czyallegro może mi coś takiego potwierdzić 

oznacz moderatorów

Moniczka0704
#8 Zapaleniec#

Właśnie rzecznik mówił żebym zlaatwiła to jako załącznik do pisma jakie bd wysyłać 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Moniczka0704 Ehh Moniczko0704 - trzeba od początku konkretnie napisać o co chodzi to od razu dostaniesz konkretną odpowiedź 🙂
Potwierdzeniem odstąpienia może być np wiadomość mailowa otrzymana od allegro - otrzymujesz ją po zgłoszeniu zwrotu.

oznacz moderatorów

Moniczka0704
#8 Zapaleniec#

Faktycznie może źle to ujęłam od początku. Właśnie myślałam o tym tylko nie wiedziałam czy to bd wystarczające. Dziękuję bardzo wszystkim za podpowiedzi pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów