anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o uporządkowanie ofert w dziale budowlane

gregor314159
#7 Wielbiciel#

Mam prośbę / wniosek o zrobienie porządku w dziale budowlane. Proszę na przykład spróbować wybrać sobie dachówkę do zakupu. Wchodzę w dział "Pokrycia dachowe". Mogę wpisywać w wyszukiwarkę "dachówka", mogę zaznaczać dachówki w filtrze "rodzaje pokrycia". Co bym nie robił, zalewany jestem różnego rodzaju akcesoriami do dachów. Ale co się dziwić, jeżeli np. w tytule taśmy bitumicznej z tego działu "pokryć dachowych" mamy coś takiego:

"Blacha trapezowa, blachodachówka, dachówka betonowa, dachówka ceramiczna, dachówka kompozytowa, gont, papa, płyty komorowe z poliwęglanu, styropapa Eurovent 10 m x 15 cm x 1 mm".

Takich nazw jest tam wiele. Przepraszam, ale to jest bałagan Allegro  i cwaniactwo sprzedającego.

Ja rozumiem, że ta przykładowa taśma pewnie ma wiele zastosowań, ale czy nie lepiej przenieść te wszystkie dodatki do osobnego działu?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Tak (nie)działa produkxyzacja - sprzedający wrzucają swoje oferty gdzie popadnie - dachówka, papa, folia - co za różnica. Allegro obiecuje że do 2024 wszystko ma działać na błysk... Nie wydaje mi się... 

oznacz moderatorów