anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wielowariantowością, kiedy Allegro go naprawi?

H_A_X
#9 Pomysłodawca#

Witam.

 

Od ponad miesiąca mam problem z ofertami wielowariantowymi, mianowicie nie wyświetlają się wszystkie dostępne warianty produktu, przez co sprzedaż niewyświetlanych wariantów spadła praktycznie do 0, mimo wielu zgłoszeń, Allegro nadal nie rozwiązało problemu, czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

kelsi_butik
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, zgłaszałam ten sam problem. Przy każdej ofercie wysyłałam wiadomość i powoli są naprawiane i wyświetla poprawnie wielowariantowość. Dostałam informację, że mam zgłaszać każdą ofertę i będą poprawiane

oznacz moderatorów

zaskomod
#7 Wielbiciel#

Warianty produktowe to jest jakaś kpina!

Na zgłoszenie nr 33518321 odpisano "Wskazane poniżej oferty są ze sobą połączone i wyświetlają się prawidłowo - każdy rozmiar jest dostępny", co mija się z prawdą. Ja nadal widzę ze nie wyświetlają się wszystkie warianty, rozmiar XL (13730326519) nie jest połączony z M (13729397599) ,L (13729415238), XXL (13729423839).

Proszę wyłączyć ten bubel albo dać możliwośc wprowadzania poprawek!

 

 

oznacz moderatorów

deymon_pl
#10 Popularyzator#

u nas ten sam problem, czy zamierzacie to naprawić?

oznacz moderatorów

adriano1231
#8 Zapaleniec#

W odzieży to jedna wielka porażka, brak mi słów aż nie do wiary że taki bubel dalej funkcjonuje i nikt z tym nic nie robi 😠

oznacz moderatorów

kelsi_butik
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się aczkolwiek kilka moich ofert zostało już poprawionych więc pozostaje wierzyć, że w końcu uda się to ogarnąć. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, walczę z tym od kilku tygodni a niektórzy nawet od stycznia...

oznacz moderatorów

sklepdywanopol
#7 Wielbiciel#

Od tego postu już trochę minęło, daj znać proszę czy Twoje zgłoszenia problemu z wielowariantowością coś zmieniły? U mnie wielowariantowość to totalna rozsypka. Jedynie stare oferty, które były podpięte za starych reguł działają. Obecne to jakiś dramat. 

 

oznacz moderatorów

kelsi_butik
#8 Zapaleniec#

Aktualnie oferty wyświetlają się poprawnie jednak z ostatniej korespondencji wynika, że Allegro cały czas nad tym pracuje i jednego dnia wszystko jest ok a innego znowu mogą być błędy.

oznacz moderatorów

sklepdywanopol
#7 Wielbiciel#

Czyli warto męczyć ich o poprawę tego co zepsuli. Ale czy podawałeś konkretne oferty, które mają poprawić?

oznacz moderatorów

kelsi_butik
#8 Zapaleniec#

Tak, wskazywałam konkretne oferty

oznacz moderatorów

sklepdywanopol
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@H_A_X Nigdy, allegro uważa, że nie ma żadnego problemu i takie zachowanie jest dokładnie takie jakie ma być. 

oznacz moderatorów

passahouse_com
#10 Popularyzator#

mam podobny problem, dodałem wszystkie warianty, wybrałem parametry długość i średnica przy czym po kliknięciu w jeden z rozmiarów dochodzi parametr ilości sztuk który rozwala wszystko. Próbowałem już usuwać ze wszystkich aukcji parametr ilości sztuk ale to też nie pomaga.  Jakaś pomoc?

passahouse_com_0-1691584774871.png aukcja: 14129134063

passahouse_com_1-1691584786904.png aukcja: 14129218941
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@passahouse_com już to wyjaśniam, ale na razie poproszę Cię o cierpliwość. Wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę odpowiedź od zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

adriano1231
#8 Zapaleniec#

jak zwykle w takim przypadku syf robią warianty produktowe, może w przypadku tego typu produktów będą w stanie zrobić porządek w katalogu allegro, w modzie jest to nie do ogarnięcia. Najszybszym i najprostszym sposobem właściwego wyświetlania jest odłączenie ofert od katalogu allegro, wtedy zaczną działać warianty ofertowe czyli będzie się to wyświetlać tak jak sobie to połączyłeś.

oznacz moderatorów