anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEMY Z ŁĄCZENIEM PRODUKTÓW

duburat
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.

Proszę uprzejmie o pomoc w połączeniu z katalogiem tak aby żadne parametry nie uległy zmianie.

Buty łączą się z podobnym modelem ale jednak przez to wszystko w parametrach ulega modyfikacji i aukcje się rozłączają.

Poprawianie nic nie daje, syzyfowa robota.

Ratunku:/

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@duburat Czy próbowałeś dodać nowy produkt do katalogu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

duburat
#7 Wielbiciel#

Wysłałam zgłoszenia o błędach, kilkukrotnie - brak żadnych odpowiedzi. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@duburat w tej zakładce możesz sprawdzić czy Twoje sugestie zostały zaakceptowane czy odrzucone. 
Jeśli parametry nie odpowiadają produktowi, który sprzedajesz to zgodnie z sugestią Natalii - utwórz nowy produkt w katalogu, tutaj informacja jak to zrobić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@duburat pamiętaj że jak dokonasz zmiany w katalogu to sprzedawcom którzy mają ten produkt się zmienią parametry, wtedy Ty połączysz po zmianie a oni zgłoszą zmiany i wtedy Tobie się zmieni i tak będziecie zmieniać do usranej śmierci 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

duburat
#7 Wielbiciel#

No właśnie ale sprzedający wypisują takie głupoty,że brakuje już słów. 

Allegro generalnie czepia się wszystkiego, zmienia ale tylko na gorsze!

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Niestetety taka jest obecnie rzeczywistość.Nawet jak się stworzy nowy produkt,to za jakiś czas allegro i tak go podłączy do jakiegoś wytworu wyobraźni i w ofercie wielowariantowej widnieją pojedyncze oferty,albo dołączają coś z kosmosu od innego sprzedającego.

Przecież tak nie da się handlować.Mam rozmiarówkę,a każdy rozmiar fruwa po całym allegro.A co jak przy danym rozmiarze czy kolorze nie pokazuje innego rozmiaru? Allegro dołącza te rozmiary od kogoś innego,chociaż ja posiadam ten produkt,tylko nie jest połączony z innymi jak należy

Sugerowali żeby zgłaszać do nich takie oferty,ale o ile raz mi połączyli,to teraz od trzech dni cisza co do ofert które zgłosiłem.Przecież to jest jakiś absurd.Prawie każda oferta nie jest połączona poprawnie.Mam to wszystko zgłaszać i czekać tydzień aż ktoś się tym raczy zająć?

To powinno łączyć się automatyczni, tak jak przed 3 stycznia,albo powinna być możliwość ręcznego łączenia.Niestety komuś to przeszkadzało i użytkownik nie może obecnie tego sam połączyć

oznacz moderatorów