anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o usunięcie aukcji oszusta

piimaa
#13 Ambasador#

https://allegro.pl/oferta/bateria-samsung-s4-b600be-i9505-i9506-oryginalna-7974646279

Sprzedający umieścił produkt w kategorii NOWE, ORYGINAŁ

Opinie wystawione przez setki kupujących wskazują na oszustwo.
Z opinii do produktu jasno i wyraźnie wynika kant. Baterie używane, stare.

 

opinia1.pngopinia2.png

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

komis-bell
#21 Demiurg#

@piimaa Poważne oskarżenia, ja bym uważał tak publicznie kogoś pomawiać 🙂
Opis jest jasny - baterie nowe, podana data produkcji itp.


Opinie do 'produktu' mogą dotyczyć dziesiątek innych ofert - cud produktyzacji 🙂

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Czyli, opinie INNYCH PRODUKTÓW przypięte do TEGO PRODUKTU są na miejscu i to ja, kupująca ... mam uważać?  Przecież pisze w aukcji jak byk czano na białym:

OPINIE4.png

Jest to dodane do produktu, o którym mowa?
Jest!
Jest dodane w aukcji: BATERIE NOWE! ?
jest!
Setki ludzi napisało KANT, OSZUSTWO, BATRIE STARE... ??
Napisało!

Zatem, jeśli mam uważać to proszę powiedzieć na co?
Ja, sugeruję się tym, co widzę na ekranie!

Opinie pochodzą z innych produktów??
Tak??????????

To jeśli kurfafaffaaaa TAK to co tu robią??
Sprzedający nie dba o to, że, do jego produktu podpięto opinie dotyczące innych produktów?

Nie próbujcie mi mózgu rąbać...
Niech sprzedający poda mnie do Sądu, a potem ... wytłumaczy, dlaczego POZWOLIŁ SOBIE PODPIĄĆ OPINIE O NIESWOIM PRODUKCIE!

Ten kraj jest mentalnie upadły!
Kupujący wprowadzany w błąd, oszukiwany... ma się BAĆ!! 
Psychiatryk!


oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@piimaa Nie krzycz na mnie tylko na allegro bo to ich wina 🙂

Doskonale wiesz jak to działa - jest sobie produkt w katalogu i ktoś nieuczciwy się pod niego podepnie swoją aukcją i sprzedaje używane jako nowe. Niezadowoleni klienci wystawiają opinie.
Potem ktoś uczciwy chce wystawić NOWE, ORYGINALNE baterie i musi je podpiąć do już istniejącego produktu - nie ma innego wyjścia a efekt jest właśnie taki jak widać.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Koniec z Allegro. Mam dość. Nigdy więcej tu nie wrócę. Koniec!  85% asortymentu to zwykłe kanty i wały. Wysiadam.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@piimaa  Oj piimcia, piimcia, ale z Ciebie "pańcia" wyłazi 🙂. Pańcia i gburia-furia 🙄.
Ja też jestem tylko kupującą. I jakoś potrafię odróżnić opinie o sprzedającym od opinii o produkcie. I że te drugie wynikają z kulawej produktyzacji, krzywdząc - nie z jego winy - sprzedawcę.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

piimaa / jak Cię czytam bo wyobraźnia mi szaleje / widzę tę skórę, pejcz i kajdanki. Zobacz moje aukcje i dowal mi jakoś...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Cosik Ci się wena na dobre zablokowała?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

pragniesz myh rymuf?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Tak jak kania dżdżu

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

szybko poszło / już usunęli ZŁOtóweczkę 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Ale zdążyłem skopiować.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zero poczucia humory u nich / dystansu do siebie

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Nadal sensownie nikt nie odpowiedział na zadane pytania:

1. Jak nieuczciwy sprzedawca podpina opinie uczciwemu
2. Dlaczego allegro nie reaguje widząc treść opinii
3. Jakim cudem produkt w tej aukcji ma podpięte niby czyjeś opinie
4. Dlaczego uczciwy sprzedający nie dba o opinię o swoim uczciwym produkcie
5. Skąd kupujący ma wiedzieć, że dodane do uczciwego produktu sprzedającego opinie należą do innego produktu.
6. Proszę LINKIEM wskazać PRODUKT, którego dotyczą zamiezczone w aukcji opinie.



A teraz zagadka:

Na giełdzie samochodowej na bramie wjazdowej powieszono billboard z wpisem: wiśniowa Vectra B z roku 1997 z przebiegiem 329000km, kombi, w cenie 11500zł to ZŁOM a sprzedający to KANCIARZ.

Na giełdę wjechało 11 takich samochodów z identycznym przebiegiem, ceną, kolorem i całą resztą. Jeden z nich to mój, nowka, blaszka, nie bity, śmiga jak nowy. Jestem obrażona! Na bramie powieszonoooo....
no właśnie co??
Opinię dot. którego samochodu?
Pomówiono mnie!
a) mam prawo pozwać autora billboardu?
b) mam prawo łapać fochy?

Część druga zagadki:

Na moim samochodzie (w mojej aukcji!!!!) namazano że VECTRA TO ZŁOM, ta wiśniowa (oryginalna), o pojemności zgodnej z rzeczywistością (2600mAh). Autor przykleił mi do przedniej szyby i dodał opinie poprzednich choćby TESTUJĄCYCH, opinię mówiącą ŻE PRODUKT TO ZŁOM.
Jeśli, po podniesieniu maski... znajdziecie tam 40 ledwie żywych kucy, krwawienie olejem a w środku chlew... wychodzi na to, że OPINIUJĄCY mieli rację, prawda?
Ja napisałam na karteczce: nowa VECTRA, ORYGINALNA bo tak mi się widziało...

Kto jest wtedy oszust i dlaczego, jeśli nie jestem oszustem to dlaczego nie walczę o to, aby z mojego pojazdu zniknął BILLBOARDZIK z przedniej szyby?


Treść aukcji wrzuciałam na dysk do archwium na wypadek, gdyby nie oszust sprzedający zmienił opis i dodał jakiś tekst typu: moje baterie są inne a opinie dołączone do produktu pochodzą od innych, nieuczciwych sprzedawców, którzy handlują złomem i dopóki taki tekst się nie pojawi z wyraźną deklaracją, że baterie są NOWE, z zapodaną datą produkcji i przede wszystkim gwarancją zwrotu kosztów (zakup, przesyłka, odesłanie) w przypadku wadliwego produktu --- zdania nie zmienię, można mnie pomawiać, prawniczka powiedziała: wygrane od ręki. Ja zawieram umowę kupna z tym, co widzę na ekranie. Jeśli jest tam coś nieprawdziwe pochodzące od innego produktu to niech to usuną a gdy usuną a ja nadal będę pomawiać - wtedy przegram.
Tymczasem, sprzedający POZWOLIŁ na te opinie obok swojego uczciwego produktu, ja je widzę, czytam i widzę w tym niezgodność opisu w stosunku do właśnie opinii. Który paragraf KK/KC na to?


oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@piimaa        pimaa wpis z 04/11/2022 z godziny 17.30 > Koniec z Allegro. Mam dość. Nigdy więcej tu nie wrócę. Koniec! 85% asortymentu to zwykłe kanty i wały. Wysiadam.

Jak widac ten portal jest lepszy od marychy, koki i LSD > TAK UZALEŻNIA, ŻE NIE MOŻNA SIĘ Z NIM ROZSTAĆ > chyba trzeba otworzyc specjalną klinikę odwykową dla "allegromanów"

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

A jaki wpływ na to co robi Allegro ma przeciętny " użyszkodnik "? Zero, nul, nic.

oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Nie oszukujmy się, w kraju wyzysku/przekrętów/wałów to co dzieje się na allegro, czyli manipulacja opisami i innymi to zwykła przypadłość dnia codziennego. Tego nie da się już zmienić inaczej, jak wyjąć wtyczkę LAN z kontaktu. Doprowadzi to ten kraj do Grecji2, ewentualnie do Hiszpanii, Italii i podobnych, gdzie tego typu miejsca piszczą z głodu, ludzie od dawien dawna przestali online kupować a ta cała nagonka medialna, że jest inaczej, to tylko chwyt marketingowy. Kogo nie zapytam każdy puka się w łeb mówiąć: idź do sklepu. Allegro trzyma się w miarę ok jeszcze z trzech powodów: ciemnota, bidota i cwaniaki. Ta klientela utrzymuje ten cały stan. Ciemnota kupi byle co i się ciszy, bidota musi kupić bo nie stać iść do sklepu a cwaniaki na tym zarabiają. Tutaj, prawie 80% ofert ma jakiś wał wkręcony, opinie o produkcie mówią co innego a sprzedający co innego i tak jest prawie wszędzie. Gdyby te produkty zostały usunięte choćby ze względu na ZAKŁAMANĄ jakość, okazałoby się że Allegro zaostałoby puste.

PORA ZACZĄĆ ŻYĆ ZASADĄ: LEPIEJ NIE MIEĆ JAK SIĘ WQU...VIAĆ!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@piimaa Brawo !!! Dawno się tak nie uśmiałem czytając te Twoje BZDURY > strasznie jesteś sfrustrowana. A poza tym to miałaś zrezygnować z Allegro > dlaczego nie dotrzymujesz słowa? > wiesz o czym to świadczy?

oznacz moderatorów