anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie ofert sprzedawcy który wykorzystał moje nr EAN

MAMY ROZWIĄZANIE!
PlatinumCandle
#9 Pomysłodawca#
  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czy mogłabym prosić o informację, jaki jest czas oczekiwania na usunięcie ofert sprzedawcy, który porejestrował własne produkty w katalogu produktyzacji na numery EAN, należące do mojej marki i identyfikujące moje produkty?  Jestem producentem świec i wosków zapachowych, a ten sprzedawca zarejestrował w katalogu, na moje numery EAN, jakiś swój wosk sojowy do masażu. Dla mnie jest to po prostu kradzież. Kiedy te oferty zostaną usunięte wraz z odłączeniem od katalogu i wszelkimi komentarzami do nich zamieszczonymi? Kody EAN o których mowa: 5905529169656, 5905529169762, 5905529169489. 
Aukcje w których wykorzystano EAN mojej marki:
 
 
 
oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44
PlatinumCandle
#9 Pomysłodawca#

Produkty nie są podobne. Świeczka z IKEI, w dodatku parafinowa, to nie moja świeca sojowa. Nikt nie może zobaczyć w mojej ofercie na Allegro mojego kodu EAN. Nie dopuszczalnym byłoby również podpięcie się pod mój produkt gdybym go dodała do katalogu, choćby był "podobny" ponieważ to ja jestem producentem, właścicielem marki jak i jedynym dystrybutorem własnych produktów, i mój kod EAN identyfikuje wyłącznie mój rękodzielniczy wyrób jak i mnie jako producenta. Zamierzam zamieścić wszystkie swoje oferty w katalogu aby mitygować ryzyko kradzieży w przyszłości. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

To mozliwe ze ktos mial wykupiona serie kodow i przestal oplacac te kody wrocily do puli i je wykupilas a ten ktos nie wie ze jego stracily waznosc

oznacz moderatorów
PlatinumCandle
#9 Pomysłodawca#

 

Nie wiem, wydaje mi się to mało możliwe, ponieważ w kodzie EAN zaszyty jest identyfikator producenta. Ale coraz mniej rzeczy zaczyna mnie tu dziwić. W każdym razie, prosiłabym o pomoc Allegro w kwestii usunięcie kodu EAN z oferty oraz z katalogu. 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PlatinumCandle skieruj swoje zgłoszenie poprzez formularz "zgłoś błąd w produkcie" i w notatce możesz dodać na przykład link do bazy GS1 lub inne potwierdzenie, że kod należy do Ciebie i nie przedstawia produktu, do którego został dodany w katalogu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
PlatinumCandle
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, wysłałam zgłoszenie. 

oznacz moderatorów