anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utworzenie nowego produktu w katalogu na podstawie innego z drobnymi zmianami.

plakatowelove_pl
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć co za **piiip**a wymyślił katalog produktów? W idei świetny pomysł, ale wykonanie tragiczne. Ale do rzeczy...

 

Proszę o informację jak mogę utworzyć nowy produkt w katalogu na podstawie istniejącego tylko z dwoma innymi parametrami? Chodzi o plakat. W Katalogu produktów znajduje się już plakat, który chcę wystawić, dokładnie ten sam wzór, jednak o innych wymiarach. W katalogu jest wymiar 50x70 a ja chcę wprowadzić do sprzedaży rozmiary 30x40, A2 i A3, dodatkowo w ramce - produkt w katalogu jest bez. Producentem zarówno obecnego produktu w katalogu jak i tego, który ja chcę sprzedawać jest ta sama firma, wobec czego nie ma tu żadnych innych różnic poza wymiarami i obecnością ramki (ewentualnie technologia druku jeszcze może być inna). Dlatego nie chcę zmieniać istniejącego produktu a wprowadzić nowy (jeszcze lepiej by było, gdyby możnaby ło tworzyć warianty - ale na to nie liczę). 

Pomijam fakt, że edytor oferty po wprowadzeniu zmian (wystawiam po kliknięciu w opcję "wystaw podobny") i próbie wybrania produktu z katalogu, wraca do pierwotnych danych... Część mojej pracy idzie w PiS... no! wiadomo... 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@plakatowelove_pl przy tworzeniu nowej oferty po przez wystaw podobny odpinasz poprzedni produkt z katalogu i wybierasz inny lub Tworzysz nowy 

oznacz moderatorów

plakatowelove_pl
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie zawsze tak to działa. Po rozmowie z obsługą alllegro (pierwszej) dowiedziałem się, że produkty w katalogu identyfikowane są między innymi po zdjęciach. Więc pomimo odpięcia automatycznie podpiętego produktu i wystawienia oferty z innymi parametrami (zmieniły się wymiary, ale nie zdjęcie główne), allegro automatycznie podpinało istniejący produkt. Utworzenie nowego w katalogu nie było możliwe, Konieczna była zmiana zdjęcia głównego. Po tym do 99% ofert udało mi się automatycznie utworzyć nowy produkt w katalogu i go prawidłowo podpiąć do oferty. 

Jest jednak ten 1%  - mam jedną ofertę (zgłoszoną do allegro), w której nawet odpięcie dotychczasowego produktu z katalogu i zmiana zdjęcia nie pomaga. 

Czekam na info mailowe, bo na czacie nie byli w stanie pomóc.

oznacz moderatorów