anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W dniu dzisiejszym otrzymałam informacje bez rzekomo sprzedałam stolik przez allegro a ja nigdy ktoś

lampa5_2010
#7 Wielbiciel#

W dniu dzisiejszym otrzymałam informacje od Pana który nęka mnie SMS rze rzekomo sprzedałam stolik za 200 zł przez allegro ja nigdy nic nie sprzedawałam przez allegro ktoś wykorzystał mój nr telefonu i moje imię ponieważ kwota która podaje ten pan nie wpłynęła na moje konto proszębo wyjaśnienie mojej sprawy ZPowazaniem Małgorzata Witkowska 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  To wygląda na jakieś włamanie na konto ,możecie to sprawdzić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lampa5_2010 Możesz przesłać zrzut ekranu z widokiem tej wiadomości?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

lampa5_2010
#7 Wielbiciel#

Nie potrafię

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@lampa5_2010  Potrafisz, najwyżej podpowiemy. Najpierw napisz z czego piszesz: komputer czy smartfon?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co widzisz na koncie Allegro? jakąś sprzedaż czy to tylko był sms, moim zdaniem ktoś cię wkręca. Możesz zmienić hasło do logowania ale nie widzę zagrożenia skoro nic nie widzisz na koncie: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lampa5_2010 Czy otrzymujesz tylko sms-y czy również maile? Czy osoba, która do Ciebie pisze, podała swój login? Czy kontaktowała się w sprawie tej transakcji z nami?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

lampa5_2010
#7 Wielbiciel#

Nie

oznacz moderatorów