anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki (prosty i szybki) sposób mogę raportować złe kategorie lub atrybuty produktu?

relaxo
#8 Zapaleniec#

W niektórych kategoriach produktów (np. słuchawki, niektóre naczynia kuchenne) często się zdarza, że całkowicie zepsute produkty (np. stłuczona miska, złamane słuchawki) są określane jako "używane" lub "po zwrocie". Przykład: https://allegro.pl/oferta/pojemnik-plastikowy-mepal-ellipse-350-ml-12711374594

Chciałbym móc zaraportować złe zaszeregowanie, dodać komentarz, schować ten produkt lub zablokować sprzedawcę, ale żadna z tych opcji nie jest w zasadzie możlliwa. Jedyne co mogę zrobić to kliknąć w "Zgłoś naruszenie zasad" i przejść przez formularz na który nigdy nie dostanę satysfakcjonującej odpowiedzi.

Czy jest jakieś lepsze rozwiązanie o którym nie wiem? 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@relaxo Cześć. Najlepszym sposobem jest zgłoszenie takich ofert przez formularz "Zgłoś naruszenie zasad". Nie informujemy o podjętych działaniach na kontach sprzedających, ale wszystkie zgłoszenia są sprawdzane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

relaxo
#8 Zapaleniec#

A czy mógłbym chociaż zablokować sprzedającego gdy zgłaszam naruszenie zasad, vide portal społecznościowy z ptaszkiem lub z literą F?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@relaxo Rozumiem, że masz na myśli ograniczenie wyświetlania się ofert sprzedającego na Twojej liście wyszukiwania? Niestety nie masz takiej możliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma oprócz zgłoszenia o naruszeniu zasad.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie ma ,ale zapewne warto nad takim rozwiązaniem pomyśleć.

oznacz moderatorów