anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Warianty - problem wyświetlania

Kermitek
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry, 

możliwość przeglądania wariantów w Allegro działa tylko dla paru elementów i to gdy są dość róznorodne. Ale przy wariantach, gdzie rozne są jedydnie długosci, srednice i nie ma niczego poza zdjęciami, za nic w świecie nei wiadomo co to za wariant i jakie ma parametry. Mozna jedynie probowac odczytac z adresu strony, gdzie czasem widac czesc parametrow wariantu.    Przyklad aukcji: https://allegro.pl/oferta/rura-gwintowana-czarna-3-4-1000-mm-8506787229      Czy są jakies lepsze metody na szukanie tego, co chcę kupić, czy pozostaje mi jedynie klikanie 30 razy w obrazki?

 allegro warianty.jpg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kermitek Cześć 🙂 Rzeczywiście wyszukiwanie tego rodzaju produktów jest utrudnione. Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę. Przekażę tę sprawę do odpowiedniego zespołu i sprawdzimy, jak możemy poprawić widok wariantów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kermitek
#7 Wielbiciel#

Az dziwne, ze nikt tego jeszcze nie zauwazyl, ale praktycznie wiekszosc aukcji, jakie ogladam m ten kłopot. Tutaj inny przyklad, gdy szukam srub:     https://allegro.pl/oferta/sruba-imbusowa-m5x-16-mm-din-912-kl-12-9-10-szt-9556384213

Lepsza byłaby mini przewijana lista z dwoma kolumnami: w pierwszej mini obrazke (tak jak obecnie), a w drugiej mini opis/ew. nawet link, z ktorego da sie juz cos wyczytac. Ale link widoczny, bez koniecznosci najechania na niego celem odczytania w przegladarce co sie pod nim kryje.

 

 

allegro warianty 2.jpg

oznacz moderatorów