anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WIELOWARIANTOWOŚĆ - PRODUKTYZACJA - MODA - PROBLEMY...

sexyheels
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, piszę kolejny raz z tym samym problemem ponieważ wcześniej miałem dostać informacje i chyba o mnie zapomniano... Chodzi o problem z wielowariantowością w kategorii Moda. Większość aukcji się pomieszała, porozjeżdżała, zniknęła ? nie wiem jakiego określenia użyć bo wszystkie są prawidłowe ... Mimo iż połączone mam manualnie wszystkie rozmiary w jedną ofertę wielowariantową to nie zawsze pokazuje, że wszystkie rozmiary są dostępne. Dostałem informacje od doradcy na czacie że się "zmieniły zdjęcia (miniaturki) w katalogu produktu. I co teraz ja mam ręcznie zgłaszać każdą ofertę z osobna że ma złą miniaturkę ?? Poniżej przedstawiam jak to powinno wyglądać (inna kategoria) oraz jak to wygląda w modzie ... 

Przykładowe Numery ofert - 12719049854

12719049386

12719049070

12719047049

11926368313

11926368396

11926368605

11926368607 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Tak powinno to wyglądać (inna kategoria)Tak powinno to wyglądać (inna kategoria)a tak wygląda...a tak wygląda...

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels gdzie dokładnie zgłaszałeś swój problem wcześniej? 

Ola
   Moderatorka

sexyheels
#10 Popularyzator#

Na czacie, miałem otrzymać inflację e-mailem, mogę tutaj prosić o wyjaśnienie tego problemu ? Oraz wytycznych co muszę zrobić aby przywrócić ten stan połączenia jak w wielowariantowosc ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels Czy możesz dokładnie opisać, które oferty powinny być ze sobą połączone? Czy wszystkie wymienione wyżej mają być w jednym wielowariancie? 

Wiktoria
Moderatorka

adriansam3
#8 Zapaleniec#

.

oznacz moderatorów

sexyheels
#10 Popularyzator#

Tak jak dodałem zdjęcia , wszystkie oferty powinny wyglądać jak na zdjęciu nr 1. a się wszystko pomieszało i poznikały oferty, dzisiaj patrze magicznie  wszystko wróciło do normy i już tak się stało 2 raz mogę znać przyczynę tego ??

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sexyheels Cieszę się, że obecnie oferty są wyświetlane poprawnie. Niestety na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć, dlaczego tak było. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem wariantów produktowych. System cały czas przetwarza nowe dane, co może prowadzić do chwilowych utrudnień. Gdyby sytuacja znów się powtórzyła, proszę napisz do nas.

Wiktoria
Moderatorka

sexyheels
#10 Popularyzator#

dziękuję

oznacz moderatorów

adriansam3
#8 Zapaleniec#

Witam, mam ten sam problem wszystkie oferty mi się pomieszały mimo manualnie ustawionych ofert w rozmiarach.. na każdej ofercie mniej więcej wygląda to tak, że po wejściu w rozmiar L nie pokazuje już rozmiaru XL i XXL tylko S i M.. Ktoś wie co się dzieje? Z góry wspomnę, że mam konto prywatne a nie firmowe.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 Wyjaśnię, że w kategorii są obecnie prowadzone warianty produktowe, a nie ofertowe. Oznacza to, że nie możesz edytować ich samodzielnie. Wskaż proszę oferty, które powinny być połączone w jedną grupę. Najlepiej by było, jakbyś opisał np. "grupa 1" i wskazał numery ofert. Znacznie przyśpieszy to weryfikację takiego zgłoszenia. 

Wiktoria
Moderatorka

adriansam3
#8 Zapaleniec#

Wszystkie moje oferty się rozjechały z wariantami np.

Te produkty powinny być wielowariantowe pod kątem rozmiaru np.

Grupa 1:

14049194223

14049197621

14057673880

14049194223

14057673880

Po wejściu w rozmiar XL pokazuje tylko XL i XXL, ale już rozmiarów S,M oraz L nie wyświetla..

oznacz moderatorów

adriansam3
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi Czy wiadomo już o co chodzi?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 Niestety zajmie to trochę więcej czasu. Zgłoszenia są weryfikowane w kolejności, w jakiej trafią do zespołu odpowiedzialnego za ten obszar. Zapewniam, że jak tylko się czegoś dowiem, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 
@Alegoria24_pl Do Twoją sprawę również konsultuję. 

Wiktoria
Moderatorka

Alegoria24_pl
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi dziękuję za odpowiedź. Na samym początku koszulki w kilku rozmiarach wyświetlały się poprawnie, mam wrażenie, że wszystko rozjechało się po pewnym czasie. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@adriansam3 Wskazane oferty są już wyświetlane poprawnie. 🙂 Oferta jest prawidłowo wyświetlana dla wszystkich rozmiarów. 

Wiktoria
Moderatorka

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Alegoria24_pl Twoje oferty również są już wyświetlane poprawnie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka

Alegoria24_pl
#8 Zapaleniec#

U mnie tzw. produkty wielowariantowe pod kątem rozmiaru kompletnie się rozjechały. Przykładowo koszulka Koszulka z grafiką - Lem Daniel Mróz TRURL powinna mieć cztery rozmiary, ale po wejściu na rozmiar XXL pokazuje tylko dwa: https://allegro.pl/oferta/koszulka-z-grafika-lem-daniel-mroz-trurl-14009167407 Natomiast po wejściu na rozmiar XL https://allegro.pl/oferta/koszulka-z-grafika-lem-daniel-mroz-trurl-14009164879 widoczne sa wszystkie 4 warianty rozmiarowe. 

Przy innych koszulkach, w których są 2 parametry (rozmiar i kolor) wygląda to jeszcze gorzej. Kompletny chaos.

oznacz moderatorów

adriansam3
#8 Zapaleniec#

o właśnie mam podobnie o to mi chodziło

oznacz moderatorów