anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam przy wystawianiu grupowym na 60 ofert nie wznawia mi sie kilka ofert wszystkie są połączone z

versus99
#7 Wielbiciel#

Witam przy wystawianiu grupowym na 60 ofert nie wznawia mi sie kilka ofert wszystkie są połączone z katalogiem

przykładowa aukcja

https://allegro.pl/oferta/12435307753

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 czy korzystasz z zewnętrzngo narzędzia do obsługi ofert? W systemie jest informacja, że ostatnie zmiany w tej ofercie zostały dokonane dziś przez API. 
Czy próbowałeś wznowić którąś z tych ofert ręcznie? Czy pojawia się jakiś komunikat? Będę wdzięczna za podesłanie zrzutów ekranu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Witam Nie korzystam z zewnętrznych narzędzi nie pojawia się żaden komunikat ręcznie wystawia się bez problemu ale jest to wszystko pracochłonne bo przy wznowieniu 60 ofert nie wystawia mi się powiedzmy 8 muszę je wyszukiwać i wystawiać ręcznie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 dziękuję za informację! Konsultuję tą sprawę, gdy otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Ok czekam na informacje

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 wracam z informacjami. Sprawdziliśmy to na przykładzie podanej przez Ciebie oferty. Nie miała ona aktywnego automatycznego ponownego wznawiania licytacji, więc pewnie pominąłeś to przy jej tworzeniu. To Ty decydujesz o tym, które oferty są wznawiane ponownie, dlatego można je wznowić ręcznie, ale nie wznawiają się automatycznie z pozostałymi, które mają aktywne automatyczne wznawianie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Witam źle sie zrozumieliśmy ja wznawiam  ręcznie zaznaczam 60 ofert do wznowienia a kila ofert z tych zaznaczonych mi sie nie wznawia usuwam wystaione oferty natomiast te kilka ofert które mi się nie wystawiły zanaczam ponownie i dopiero się wznawiają tu tkwi problem

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 dziękuję za wyjaśnienia. W takim razie zgłoszę to do działu technicznego, jednak aby to zrobić potrzebuję zrzuty lub nagranie ekranu, gdzie ten problem będzie widoczny. 
Jeśli prześlesz zrzuty to opisz proszę po kolei jakie kroki wykonujesz, tylko mając te informacje dział techniczny będzie mógł zlokalizować problem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów