anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wkrótce sprzedający skorzystają ze zdjęć i opisu produktu z Katalogu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kkowalczyk4
#10 Popularyzator#

Gratuluje , w mojej kategorii jest wielu sprzedających które kopiują zdjęcia mojego produktu a wysyłają ludziom chłam, przez co są bardziej konkurencyjni , oraz ocena mojego produktu spada...

Gratuluje allegro dziadostwa  w pozyskiwaniu zdjęć, które nie będzie miało miejsca w ciągu 3 miesięcy jak ogłaszacie, a ma miejsce już od dawna.

ponieważ ponad 9 mc temu zgłosiłem że inny sprzedający skopiował sobie moje zdjęcie, to allegro odpisało że w momencie publikacji danego produktu nie jest już to moje zdjęcie.

Także mamy w tym miejscu szerokie pole do wyłudzeń 🙂 gratuluje allegro, coraz więcej kreatywnych bzdur, może należy zlikwidować wasz pokój burz;  pomysłów oderwanych od rzeczywistości

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Jeśli nie pasują warunki lub regulamin ciąży (ktory chyba przeczytales? 😮 ) to zlikwiduj konto na Allegro.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Client:104371448 jest mały problem

jeżeli zlikwiduje konto na allegro i zażąda usunięcia jego zdjęć i opisów

to serwis tego nie zrobi

 

tak jak napisał @krejzole zrób lipny/słaby opis, a jak serwis to przemieli to go popraw

 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@kkowalczyk4 możesz wysłać sprzedawcy odpowiednie wezwanie i założyć sprawę w sądzie

to on będzie musiał udowodnić, kto mu dał zgodę na "pożyczenie zdjęć"

możesz to zrobić także serwisowi allegro - odpowiednio argumentując

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@RED    taaaaaa...już widzę jak leci z pozwem do SR w miejscu zamieszkania pacjenta 😉

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Wstaw zdjęcia gorszego sortu, dopiero jak allegro przemiele podmień na lepsze, po tygodniu, dwóch. Trochę pomaga.

oznacz moderatorów
mako_poznan
#9 Pomysłodawca#

Zgłoś do UOKiK. Jesteś autorem zdjęć i tak ma pozostać. Oni tylko czekają aby dowalić komuś sporo karę. Może podłapią haczyk.

Osobiście też bym chciał aby moje zdjęcia były tylko moje. Bo wielu sprzedających nie zrobi zdjęć bo nie posiada fizycznie nawet tego produktu. Dropshipping.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mako_poznan  napisał(a):

Zgłoś do UOKiK.


A ty wiesz czym w ogóle zajmuje sie w/w instytucja? Bo odnoszę wrażenie, że NIE wiesz.

oznacz moderatorów