anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystąpił błąd. Oferta nieznaleziona. Została usunięta, zarchiwizowana lub nigdy nie istniała

Petryko_opony
#7 Wielbiciel#

Podczas wystawiania nowego produktu (którego nie ma w katalogu) wyskakuje komunikat:

"Wystąpił błąd. Oferta nieznaleziona. Została usunięta, zarchiwizowana lub nigdy nie istniała".

Próbowałem uzyskać pomoc Allegro. Poradzili abym wystawiał ofertę w innej przeglądarce albo w trybie incognito. Niestety nie dało to oczekiwanego efektu. Przekazali sprawę do informatyków i sprawa nie została rozwiązana do tej pory.

Widziałem ten problem opisany  na Allegro Gadane w czerwcu 2020 ale też nie został rozwiązany.

Czy ma ktoś jakiś pomysł?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Petryko_opony Jeśli problem dotyczy ofert, w sprawie których kontaktowałeś się z nami we wrześniu ubiegłego roku, prześlij mi proszę krótki film obrazujący tę sytuację na adres spolecznosc@allegro.pl oraz dokładne informacje dotyczące produktu, który chcesz wystawić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Tremark_Sp_zoo
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem już od ponad 6 miesięcy. Zgłaszanie nic nie daje.

Sprawdzałem na różnych kontach , komputerach i przeglądarkach, niestety przy nowych ofertach tak się dzieje.
Jedynym sposobem jest bardzo szybko wypełnić dane podstawić tylko 1 fotkę i może zadział, później oczywiście edytujesz ofertę i ten błąd się nie pojawia. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Tremark_Sp_zoo Prześlij proszę w sprawie numer 39526259 rzuty ekranu lub krótki filmik obrazujący problem. Doradca prześle zgłoszenie do naszego Działu Technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

daptrade
#7 Wielbiciel#

Przy wystawianiu ofert które są już w katalogu też pojawia się ten sam błąd : 

Wystąpił błąd - Oferta nieznaleziona. Została usunięta, zarchiwizowana lub nigdy nie istniała.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daptrade Proszę, wyślij zrzuty ekranu kolejno wykonywanych kroków lub krótki filmik obrazujący problem na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. Przekażę zgłoszenie do Działu Technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów