anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłaszanie dodania kategorii do katalogu

MFH_OFFICIAL
#7 Wielbiciel#

Witam!

Dla produktu:
Garnek aluminiowy MFH nierdzewny srebrny 30 l
EAN: 4044633114679, Kod producenta: 33401

który posiada cechy kwalifikujące go do użytku zarówno w kuchni turystycznej, jak i w domu, a który istniał w katalogu w kategorii:
258177 Sport i turystyka / Turystyka / Kuchnia turystyczna / Naczynia /

poprosiłem o dodanie w katalogu kategorii:
110949 Dom i Ogród / Wyposażenie / Przybory kuchenne / Garnki i patelnie / Garnki /

powtórzę: o DODANIE, NIE PRZENIESIENIE.

Pierwotnie napisałem na Pomoc VIP, skąd odesłano mnie do formularza zgłaszania błędów. No, ale OK, tam więc poszedłem, tyle tylko, że tam... nie ma możliwości zgłoszenia DODANIA kategorii do katalogu, jest możliwość zaproponowania WYŁĄCZNIE ZMIANY kategorii.
W polu "Inne sugestie dotyczące produktu" oczywiście napisałem, że nie chcę przenoszenia, że proszę o dodanie kategorii.
Niestety nie zrobiono tego, tylko, a jakże!, przeniesiono i kategorii Sport i turystyka / Turystyka / Kuchnia turystyczna / Naczynia dla tego towaru w katalogu już nie ma! Co gorsza, w zestawieniu "Szczegóły zgłoszenia zmian w produkcie" nie ma też już mojego dopisku, więc nawet ciężko udowodnić, o co w zgłoszeniu prosiłem.

Tak więc nie zrobiono tego, co chciałem, jednocześnie zmuszając do powrotu na ścieżkę VIP, która trwa dłużej, a od której zresztą sami odwodzicie. Mnóstwo straconego czasu!

Sugestia więc też taka: w formularzu zgłaszania zmian powinna być możliwość zaproponowania DODANIA innej kategorii, a nie tylko ZMIANY, bo w ten sposób kategorie będą tylko w kółko przewalane z jednej na drugą i na odwrót. Tym bardziej, że nie da się dokonać zgłoszenia wyłącznie poprzez napisanie prośby w polu "Inne sugestie dotyczące produktu", trzeba zaproponować zmianę przynajmniej jednego parametru, którego przecież nie ma potrzeby zmieniać!

Na koniec proszę o dodanie dla tego produktu z powrotem kategorii:
258177 Sport i turystyka / Turystyka / Kuchnia turystyczna / Naczynia /

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MFH_OFFICIAL rozumiem, jednak aby dodać kategorię do zbioru podobnych kategorii należy napisać wiadomość przez ten formularz (tutaj artykuł na ten temat), a nie korzystać z formularza zgłaszania błędu w produkcie, dlatego nie ma tam opcji zaproponowania dodania innej kategorii. 
Na przyszłość w ten sposób możesz zaproponować dodanie kategorii, w tym przypadku ja już się dowiaduję czy możemy ją dodać i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MFH_OFFICIAL przykro mi, jednak otrzymałam odpowiedź, że dodanie tej kategorii do zbioru kategorii podobnych nie będzie możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów